Společnost Lindab působí v 33 zemích světa, zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem produktů z ocelových plechů (střechy, okapy, vzduchotechnika a montované haly).Po celém světě zaměstnáváme více jak 5 500 zaměstnanců.
V rámci České Republiky se zabýváme výrobou vzduchotechniky a okapů.Zaměstnáváme 850 zaměstnanců a řadíme se mezi největší závody Lindab ve světě.

Konstruktér pro vzduchoventilace

Do našeho rozrůstajícího se týmu hledáme další posilu na nově otevřenou pozici CAD Designera.

Požadujeme:

  • Min. vzdělání SOU / SŠ technického zaměření
  • Aktivní znalost AJ
  • Aktivní znalost Autodesk Inventor (standard part, sheet metal, assembly, drawings)
  • Znalost čtení a práce s technickou dokumentací
  • Znalost práce na PC - balíček MS Office; PLM systém výhodou
  • Zkušenost na obdobné pozici výhodou

Náplň práce:

  • Příprava modelů a výkresové dokumentace na základě předepsaných podkladů
  • Práce s parametrickými modely a propojení s Excelem co by zdrojem dat
  • Spolupráce na přípravě termínového plánu
  • Komunikace s kolegy z R&D ze zahraniční pobočky (v angličtině)
  • Spolupráce se stávajícími kolegy stran zdokonalování produktů, zefektivňování výroby a zjednodušování výrobních procesů

Nabízíme:

  • Nadstandardní platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • pololetní odměny
  • penzijní připojištění (3% z hrubé mzdy)
  • závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • salátový bufet pro zaměstnance zdarma
  • vysoké finanční ohodnocení za doporučení nového zaměstnance
  • vánoční odměny a dárky
  • party s občerstvením pro zaměstnance a jejich rodiny
  • lékařská ordinace v areálu společnosti
  • vzdělávací kurzy
  • mobilní telefon
  • MultiSport karta

Společnost
LINDAB s.r.o.
Adresa
Na hůrce 1081/6, Praha – Ruzyně
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Průmyslový designer, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

LINDAB s.r.o., Eva Rajs