Do našeho týmu osobních asistentů/pracovníků, hledáme posilu, další skvělé lidi, kteří budou pomáhat lidem se zdravotním znevýhodněním.

Stručně o nás:

Již 13 let poskytujeme sociální služby osobám se zdravotním
postižením. Hojně se také věnujeme volnočasovým aktivitám pro zdravotně
postižené za vydatného zapojení dobrovolníků. Naším cílem je umožnit lidem i s
těžkým postižením žít doma podle svých představ.

Hledáme zaměstnance na vedlejší pracovní poměr (DPP/DPČ).

Pracovní doba:

výpomoc je důležitá o víkendech (PÁ, SO, NE)

Cílová skupina našich klientů: dospělí se středně těžkým a těžkým hendikepem.

Náplň práce:

- pomáhat našim klientům žít běžným způsobem života - pomoc s hygienou, péčí o vlastní osobu, s vedením domácnosti a dalšími činnostmi které, potřebují pro normální život.

Požadujeme:

- minimálně 18 let

- trestní bezúhonnost

- především chuť dělat užitečnou práci a zapojit se do našeho týmu :) Vše ostatní Vás naučíme.

V případě vašeho zájmu nám zašlete svůj strukturovaný životopis a motivační dopis.

Budeme se těšit na případnou spolupráci.

Společnost
Domov pro mne
Adresa
Kounicova 299/42, Brno – Veveří
Plat
Plat: 100 – 120 Kč / hodina
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti, dohoda o provedení práce
Datum práce
Datum práce: 14.1.2019 – 31.12.2019
Zadavatel: Nezisková organizace

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.