Integra Czech Republic je renomovanou českou společností poskytující komplexní služby v oblasti vývoje software na zakázku, cyber security, development operations a pronájmu IT specialistů. Portfolio našich klientů tvoří nadnárodní korporátní společnosti i české start-upy.

Inzerát – Junior účetní/asistentka

Jste přátelský, milý člověk a se smyslem pro pečlivost a spolehlivost ? Jste iniciativní a vyzrála osobnost se zodpovědným přístupem k práci?

Pokud ano, hledáme právě Vás.

Do našeho mladého a přátelského kolektivu hledáme novou kolegyni nebo kolegu na pozici Junior účetní do našeho účetního oddělení

Náplň práce

· Fakturace, účtování pokladních dokladů a příprava účetních podkladů

· Podpora v ostatních činnostech účetního a obchodního oddělení

· Spolupráce při organizaci firemních večírků, školení, teambuildingů apod.

· Práce v interním informačním systému, v účetním systému a s kancelářským balíčkem MS Office

Požadujeme

· SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru

· 2 roky praxe s vedením účetnictví nebo přípravou účetních podkladů

· Logické myšlení a samostatný přístup

· Organizační schopnosti, týmový duch

· Anglický jazyk na komunikativní úrovni výhodou

Nabízíme

· Zázemí jedné z nejdynamičtějších společností v oboru informačních technologií

· Pracoviště v blízkosti metra Invalidovna v moderních prostorách s výhledem na Prahu

· Možnost seberealizace a kariérního rozvoje

· Mobilní telefon s neomezeným tarifem a notebook

· Pravidelné firemní akce a teambuildingy

· Klidné prostředí k výkonu práce

Společnost
Integra Czech Republic, s.r.o.
Adresa
U Sluncové 666/12a, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Možnost studijního volna
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Administrativa, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Integra Czech Republic, s.r.o., Iva Adámková
723 903 060