Společnost Kluthe CR s.r.o. je dceřinou firmou německé nadnárodní skupiny Chemische Werke Kluthe GmbH. Naše činností je dovoz, distribuce a technická podpora k chemickým produktům vyráběným v Německu, Francii a Holandsku.
Vzhledem k silnému růstu posledních let postupně rozšiřujeme náš tým o nové kolegy a kolegyně.

Chemické předúpravy kovů - technika/obchod

Co vás čeká

V rámci rozvoje segmentu chemických předúprav kovů hledáme člověka, který má v dané oblasti nějaké zkušenosti a má chuť něco rozvíjet. Jedná se o péči o stávající zákazníky i akvizici nových.

Nezáleží na tom, kde bydlíte. Pozici lze vykonávat po celé ČR.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Zkušenost s nějakým průmyslovým provozem ideálně v oblasti předúprav kovů. Angličtina nebo Němčina na dobré úrovni je nutností pro komunikaci s centrálou.

Co vám můžeme nabídnout

Odpovídající platového ohodnocení, služební auto, telefon, notebook a možnost organizovat si svou práci z velké části sám. Být zodpovědný za výsledek a mít svobodu v tom jak řešit pracovní úkoly.

Chceme, aby naši lidé byli úspěšní, otevření a spokojení. U nás není nikdo jen kolečko v systému, ale člověk, který ví, proč chodí do práce a také ví, že když bude pracovat, tak to firma uvidí a ocení…

Společnost
KLUTHE CR s.r.o.
Adresa
Podkovářská 674/2, Praha – Vysočany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Chemický průmysl, Výroba a průmysl, Chemik, Technolog v chemickém průmyslu, Servisní technik, Technik výroby, Chemický inženýr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel