GIT Consult je personálně poradenskou společností. Zaměstnanci GIT pracují na základě interního etického kodexu, který vám zaručuje zpětnou vazbu, prezentaci pouze pro vybrané klienty, nebo doporučení ověřených a kvalitních zaměstnavatelů. GIT si udržuje dlouholeté know-how v oblasti náboru IT specialistů, v současnosti se však věnuje náboru i v oblastech jako finance, marketing, administrativa, zákaznická linka a další.

Junior účetní s AJ

Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici Junior účetní s angličtinou.

Náplň práce:

- účtování operací dle pokynů hlavní účetní
- zpracování docházek a proplácení nákladů spojených se služebními cestami
- platební styk - pokladní a mezipodnikové účty
- zodpovědnost za pokladnu (hotovost CZ, EUR a stravenky)
- komunikace se zaměstnanci
- vystavování faktur, účtování přijatých faktur a jejich zaslání k platbě
- odsouhlasení pohledávek a závazků
- příprava týdenní plateb
- podpora hlavní účetní a další pomocné a administrativní práce

Požadavky:

- SŠ nebo VŠ ekonomického směru
- pokročilá znalost MS Office (word, excel)
- praxe v účetnictví alespoň 1 rok
- znalost českých účetních standardů výhodou
- dobré komunikační dovednosti
- flexibilita, schopnost samostatné i týmové práce
- jazyky: český jazyk podmínkou, středně pokročilá znalost anglického jazyka (zejména písemná komunikace)

Nabídka:

- spolupráce na plný úvazek s pracovní smlouvou na 1 rok (možnost prodloužení na dobu neurčitou)
- balíček benefitů - 5 týdnů dovolené, sick days, cafeteria, multisport karta, podpora dalšího vzdělávání, home office, flexibilní pracovní doba
- možnost kariérního růstu a plná podpora při profesním rozvoji vč. jazykové výuky
- práce v příjemném kolektivu
- zázemí úspěšné mezinárodní společnosti a účast na zajímavých projektech
- nástup ihned
- motivující mzdové ohodnocení
- místo výkonu práce - Praha 4

V případě zájmu nám zašlete prosím své CV.

Společnost
GIT Consult Czech s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Fakturantka, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná pro absolventy.

GIT Consult Czech s.r.o., Radka Juppová
724 979 166
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.