XO FOODS
Společnost XO foods je předním dodavatelem vybraných gastronomických surovin určených především pro tzv. „fine dining“. Hlavní část sortimentu tvoří hovězí maso, které firma dováží ze všech koutů světa – Jižní Ameriky, USA, Austrálie, Nového Zélandu i Evropy. Kromě něj nabízí také maso drůbeží, jehněčí, dále lákavé delikatesy z Francie, Itálie, Švýcarska, Ruska, a v neposlední řadě variaci mořských plodů vylovených z oceánů celého světa. Produkty XO foods vyhledávají nejlepší hotely, restaurace, cateringové firmy a soukromé osoby v celé střední Evropě. Jejich přízeň si firma získala díky své nekompromisní kvalitě, jedinečnému servisu a dobré ceně.

XO foods love to say YES.

Pro více informací prosím navštivte www.xofoods.com.

Obchodní manažer HoReCa CZ / Sales Manager for Czech

OBCHODNÍ ODDĚLENÍ JE PRO NÁS STĚŽEJNÍ.

V TUTO CHVÍLI HLEDÁME NOVÉHO OBCHODNÍHO MANAŽERA - SCHOPNÉHO ČLOVĚKA, KTERÝ BUDE ŘÍDÍT OBCHODNÍ TÝM A SLEDOVAT PRODEJNÍ CÍLE FIRMY.

VŠEOBECNÉ INFORMACE:

  • Řídí prodej produktů XO foods na území ČR
  • Vytváří plány, řídí obchodní tým a tím zajišťuje profitabilní růst prodeje
  • Identifikuje cíle, strategie a akční plány pro zvýšení prodeje a zisku

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Vedení a rozvoj týmu cca 7 obchodních zástupců pro ČR
  • Tvorba specifických plánů, které vedou k prodeji produktů společnosti
  • Formulování prodejní politiky a procedur
  • Spolupráce s dalšími top manažery při tvorbě prodejní strategie za účelem zvýšení podílu na trhu u všech produktových řad
  • Účast na schůzkách s klíčovými zákazníky, identifikace jejich potřeb, budování dobrých vztahů a dlouhodobé spolupráce
  • Pravidelné meetingy s obchodním týmem a managementem firmy
  • Spolupráce s nákupním oddělením pro adekvátní pokrytí potřeb zákazníků

POŽADAVKY:

  • Minimálně 3 roky zkušeností v řízení prodeje
  • Znalost HORECA sektoru (alespoň) v Praze
  • Schopnost řešení problémů a analytické schopnosti
  • Orientace na výsledek
  • Schopnost motivovat a vést prodejní tým
  • Zkušenost s plněním prodejních cílů
  • Dobré komunikační schopnosti

CO NABÍZÍME:

  • Dobré platové ohodnocení a bonusy
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Firemní benefity
  • Kurzy anglického jazyka
  • Služební vůz i k soukromým účelům
  • Místo práce Praha 7 - Holešovice (v blízkosti metra)
  • 5 týdnů dovolené
  • Další

Společnost
XO foods s.r.o.
Adresa
Plynární 1617/10, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Firemní akce, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Gastronomie a pohostinství, Prodej a obchod, Vrcholový management, Obchodní ředitel/manažer, Manažer prodejního týmu, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel