Společnost Anywhere s.r.o. je dodavatel softwarových řešení a služeb v oblastech Business Intelligence, správy a monitoringu databází, řešení Enterprise Architecture a služeb v oblastech aplikačního vývoje a poskytovatel certifikovaných specializovaných IT školení.

Java Developer pro Anywhere

Pracuješ na IČO ale nebaví tě neustále shánět nové projekty? Chápu jsi vývojář, ne obchodník. Přidej se k Anywhere a my budeme ty nejlepší projekty hledat pro Tebe. Ty si jenom vybereš, který projekt se ti líbí a za jakých podmínek chceš pracovat.

Čím Tě můžeme oslovit?

Pracujeme na vývoji klientských i interních aplikací pro zákazníky napříč mnoha odvětvími.
V tuto chvíli pracujeme např. na vývoji aplikace pro analýzu a tvorbu strategií pro e-sport, na vývoji internetového bankovnictví a pobočkových systémů, fraudových systémů i menších start-up projektech.

Co od tebe očekáváme?

Aby ses mohl stát součástí týmu, oceníme, když budeš ovládat Java 8+, frameworky Spring, Hibernate, znát SQL, mít zkušenosti s Git, REST API, microservices je velké plus. Podmínkou není znát vše, můžeš se na projektech naučit, případně od našich zkušených kolegů.

Co za to dostaneš?

Získáš od nás práci na plný úvazek, kterou můžeš vykonávat jako zaměstnanec, nebo jako freelancer, dáme Ti prostor pro rozšíření hardskillových i softskillových dovedností, které můžeš mimo jiné získat na našich školeních, které Anywhere pořádá nejen pro širokou veřejnost, ale i pro své nejbližší. Nechybějí benefity jako 5 týdnů dovolené, příspěvky na penzijní, či životní pojištění, multisport karta, pružná pracovní doba s možností HO, fajn kolektiv a schopnost naslouchat.

Čím dalším Tě můžeme zaujmout?

O své kolegy se zajímáme a zjišťujeme jejich spokojenost na projektech. Setkáváme se s nimi několikrát do roka na společných akcí - uveďme např. grilování, společné vaření, laser game,...v závěru roku nesmí chybět vánoční večírek.

Pokud jsme Tě zaujali, pošli nám své CV a můžeme se pobavit dále!

Zdraví,

Petra & HR tým


Informace o pozici

Společnost
Anywhere s.r.o.
Adresa
Jaselská 275/6, Praha – Bubeneč
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Anywhere s.r.o., Petra Fučíková