dok.incubator je unikátní evropský workshop, který podporuje celovečerní dokumentární filmy ve fázi hrubého střihu. Osm tvůrčích týmů zde pracuje individuálně na svých filmech společně se špičkovými střihači, producenty, marketingovými experty a distributory po dobu 6 měsíců. Pod jejich supervizí hledají nové cesty k dramaturgii příběhu, zaostřují téma svých filmů, rozvíjí filmovou řeč. Objevují nové možnosti, jak získat pro film širší publikum a mezinárodní přesah, potkávají zde zkušené selektory festivalů i sales agenty, kteří jim pomáhají vytvořit na míru šitou distribuční strategii a otestovat ji. Dvě třetiny filmů z workshopu dok.incubator měly premiéru na festivalu IDFA, další na festivalech jako je Sundance, Locarno, Vission du Reel v Nyonu, Karlovy Vary či DOK Leipzig.

Koordinátor/ka databáze pro filmový workshop

Pro dok.incubator, mezinárodní workshop pro tvůrce dokumentárních filmů, hledáme na
čtyři měsíce koordinátora/ku, který/á pomůže dokončit přechod naší organizace do
databáze Eventival.

Popis pracovní pozice:
- projektový management, nastavení harmonogramu, naplánování jednotlivých fází přechodu
- komunikace s týmem o průběhu, spolupráce s jeho členy na dílčích potřebách databáze
- komunikace s konzultanty dílčích technických řešení
- pomoc s dokončením konsolidace a migrace dat, supervize brigádníků, kteří budou čistit
duplicity a data
- analýza a nastavení systému tagů dle potřeb organizace
- tvorba základních přihlašovacích formulářů pro účastníky workshopů
- tvorba HTML základních šablon massmailingu
- uživatelská podpora a školení uživatelů

Co požadujeme:
- znalost databází, zkušenost s jejich managementem
- dobrá znalost angličtiny (databáze Eventival je v anglickém jazyce)
- znalost Eventivalu výhodou, není podmínkou (máme konzultanta)
- znalost základů HTML
- analytické, logické myšlení ("selský rozum")
- samostatnost, pečlivost, systematičnost, koncepční práce
- zkušenost s podobnými projekty vítána

Nabízíme:
- smysluplnou práci pro unikátní mezinárodní filmovou komunitu
- plný úvazek do dubna 2019, s možností další spolupráce do budoucna
- motivující zaměstnání v komorním týmu v příjemném prostředí v centru Prahy
- osobní růst, profesní rozvoj a mezinárodní kontakty

Zájemci zasílejte svůj strukturovaný životopis s referenčními kontakty a motivační
dopis. Vybraným uchazečům se ozveme.

Společnost
DOK.Incubator z.s.
Adresa
Bolzanova 1615/1, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 32 000 Kč / měsíc
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Zadavatel: Nezisková organizace