Diakonie Českobratrské církve evangelické
Jsme jeden z nejvýznamnějších poskytovatelů sociálních služeb v ČR a jednička ve speciálním školství. Pomáháme dětem a dospělým, seniorům i lidem v různých životních krizích. Patříme k nejlepším organizacím v oboru.
Náš tým už čítá 2000 zaměstnanců na 143 místech. Vážíme si jeden druhého, opíráme se o společně formulované hodnoty, záleží nám na tom, aby se lidé u nás cítili dobře.

sociální pracovník/pracovník v soc. službách pro Azylový dům

KDO JSME:

Diakonie ČCE – SCPS - Středisko celostátních programů a služeb

Středisko zastřešuje programy specializované pomoci lidem hledajícím v ČR bezpečí, dorozumění anebo porozumění v neobvyklé nebo nouzové situaci.

KOHO HLEDÁME:

sociálního pracovníka/pracovníka v sociálních službách pro Azylový dům a terénní krizovou pomoc. Pracujeme převážně s osobami zneužívanými na trhu práce, s oběťmi obchodu s lidmi a s osobami v krizi.

CO VÁS ČEKÁ:

  • poskytování sociálních služeb dle § 57 a § 60 zákona č. 108/2006 Sb. o soc. službách
  • přímá práce s klienty a novými zájemci
  • realizace individuálních plánů a základní administrativní agenda spojená s poskytováním služeb (vedení dokumentace apod.)
  • práce v terénu, asistence klientům (doprovody apod.)
  • spolupráce na standardech kvality sociálních služeb
  • týmová práce na další koncepci sociálních služeb (metodiky)

CO MY OD VÁS OČEKÁVÁME:

  • VOŠ, VŠ vzdělání nebo kvalifikační kurz Pracovníka v sociálních službách dle zákona o sociálních službách 108/2006 Sb.
  • znalost zákona o sociálních službách 108/2006 Sb.
  • znalost standardů kvality sociálních služeb, znalost a praxe v individuálním plánování
  • vysoká míra odpovědnosti, samostatnosti, vysoké pracovní nasazení, časová flexibilita
  • odolnost vůči stresu, schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
  • trestní bezúhonnost
  • znalost práce na PC

VÝHODOU PRO VÁS BUDE, POKUD BUDETE MÍT …..

  • praxi a zkušenosti s podobnou cílovou skupinou, znalost problematiky obchodu s lidmi
  • praktická zkušenost s terénní prací
  • praxe a zkušenosti na pozici sociálního pracovníka/pracovníka v sociálních službách
  • znalost jazyků (rumunština, bulharština, ukrajinština, ruština atd.)
  • ŘP

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT:

  • práce na HPP, na dobu určitou (s možností prodloužení), na plný úvazek nebo zkrácený úvazek
  • možnost dalšího vzdělávání v oboru, školení, stáží
  • 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna
  • mobilní telefon a notebook
  • pravidelné supervize a intervize
  • nástupní plat pro sociálního pracovníka: 28 000 Kč btto s možností navýšení po úspěšném absolvování zkušební doby
  • nástupní plat pro pracovníka v sociálních službách: 25 000 Kč btto s možností navýšení po úspěšném absolvování zkušební doby.

DALŠÍ INFORMACE

  • místo výkonu práce: Praha
  • pozice je vhodná i pro absolventy
  • výběrové řízení v 1/2019, nástup v 2/2019 nebo dle domluvy
  • Uzávěrka přihlášek: 31. 1. 2019

V případě zájmu zašlete:

Strukturovaný životopis a motivační dopis (v motivačním dopisu uveďte, proč chcete pracovat na uvedené pracovní pozici, s uvedenou cílovou skupinou a proč právě ve společnosti Diakonie) na e-mail

Bez těchto dokumentů nebude Vaše žádost do výběrového řízení zařazena.

Další informace o naší organizaci najdete zde: www.diakonie.scps.cz

Adresa
Čajkovského 1640/8, Praha – Žižkov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná pro absolventy.