Pro vývoj nových středně velkých systémů (60-100 tabulek) na platformě Microsoft .NET / Angular v TOP české bance hledáme šikovného a komunikativního kolegu.

Odborný profil:

• Vývoj na platformě Microsoft .NET, Angular / JavaScript
• Nutná dobrá znalost platformy .NET, jazyka C#, Entity Framework, architektura aplikace MVC
• UI technologie: nutná zkušenost s web a MVC , znalost Angular, JS či TypeScript výhodou

Náplň práce:

• Vývoj podle funkčních specifikací připravených analytiky
• Spolupráce, a diskuse s analytiky ohledně návrhu (konzultace k technologickým možnostem)
• Spolupráce s architektem na technické koncepci řešení
• Spolupráce s db vývojáři na rozvržení aplikační logiky mezi db a střední vrstvu
• Participace na testování aplikací (zejm. unit a integrační testy), opravy chyb

Nabízíme:

• Dobré finanční ohodnocení: 60-75 tis.CZK je rozmezí pro HPP, výše pak pro spolupráci na IČ či s.r.o.
• Seriozní a korektní jednání, vyvážené smluvní podmínky
• Středně velký, neformální a přátelský tým cca 10 kolegů 35-40 let, vstřícné pracovní prostředí
• Dobré plánování práce (žádné sezení v práci o víkendech), po seznámení 1-2 dny v týdnu home-office

Pracoviště: Praha 5, Stodůlky.

Zahájení co nejdříve.

Společnost
Performica s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 60 000 – 110 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, SW architekt, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel