Publicis Groupe je globální komunikační agentura, která sdružuje agentury skupiny Publicis pod jednou střechou. Do skupiny Publicis Groupe patří agentury jako: Publicis, Leo Burnett, Saatchi & Saatchi, Starcom, Zenith, PMX, Starlink, Spark Foundry, Blue 449, Performics, Newcast a agentury Kindred Group.

Senior Media Consultant | Media Planner

Do Zenithu, jedné z našich mediálních agentur, hledám aktuálně člověka na pozici Senior Media Consultant.

V rámci skupiny Publicis Groupe, které je Zenith součástí, nabízíme silné digitální zázemí, pravidelná lokální i mezinárodní školení, komplexní plánování s možností většího využití dat a nejsilnější tým v oblasti digitálu u nás.

Neustále rosteme, pracujeme na nových digitálních klientech a spolupracujeme napříč celou skupinou.

Nabízíme tak stabilní práci a know-how velké komunikační skupiny, neformální firemní kulturu a kolektiv mladých lidí. Setkáváme se na firemních akcích, jezdíme na teambuildingy nebo chodíme po práci na pivo.
Máme 5 týdnů dovolené, 3 sick days, bodový systém Cafeterie, výuku cizího jazyku, multisportku (a vlastní fitko) a jsme dog friendly.

Náplň pozice:

Strategické komunikační plánování včetně komplexní digitální komunikace, příprava strategie a prezentace klientovi

Samostatné mediální plánování s důrazem na nejefektivnější mediální mix Analýza marketingových a komunikačních trendu

Analýza cílové skupiny a trendu chování

Zodpovědnost za doručení mediální strategie, mediálních planu a výsledků klientovi

Kompletní komunikace s klientem

Spolupráce s nákupním, digitálním a výzkumným oddělením a kreativními agenturami

Implementace interních nástrojů do strategie

Prace s výzkumnými a TV nástroji

Příprava komunikačních flowchartu a přehled nad celkovou komunikaci klienta

Požadujeme:

Znalost AJ na komunikativní úrovni

Ideálně VŠ vzdělání

Velmi dobré komunikační dovednosti

Schopnost rychle se učit

Zájem o aktuální trendy zejména v digitální oblasti a nové přístupy komunikačního plánování

Proaktivní přístup

Analytické myšlení

Pokročilé zkušenosti práce s mediálním software, Excelem a Powerpointem

Schopnosti týmového hráče

Ochotu růst a vzdělávat se

Společnost
Publicis One
Adresa
Jankovcova 1114/23, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Account Manager, Konzultant v médiích, reklamě, PR, Media Planner
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Lion Communications s.r.o., Mariana Wohlrabová