Skupina CRESTYL patří mezi vedoucí developery s širokým portfoliem rezidenčních a komerčních projektů.
V současné době se aktivně věnuje rozvoji více než patnácti lokalit po celé České republice. U všech svých projektů skupina CRESTYL dlouhodobě dbá na kvalitu, design, nadstandardní zpracování, použití prvotřídních materiálů a celkové pohodlí pro jejich obyvatele i návštěvníky.

Samostatná/-ý účetní

Budete s námi jistě souhlasit, když říkáme, že sehraný fungující účetní tým je srdcem každé společnosti. Ani naše společnost není výjimkou.
S radostí můžeme říci, že v Crestylu přibývají nové projekty, s nimi roste i počet našich nových kolegů. Staňte se jedním/-ou z nich!

Přemysl Hubrt (Finanční ředitel společnosti Crestyl) a Romana Sadílková (Hlavní účetní) hledají zkušenou posilu na pozici "Samostatná/-ný účetní" pro svěřené portfolio komerčních a rezidenčních projektů společnosti.
Budete mít na starosti účtování svěřené části portfolia našich komerčních a rezidenčních projektů (obchodní centra / kancelářské budovy/ byty). Budete samostatně zodpovídat za kompletní zpracování účetnictví svěřených společností, připravovat podklady pro přípravu daňových přiznání daňovému poradci. Pravidelné pracoviště je v Praze Libni. Optimální nástup duben 2019.

Co Vás čeká:

  • Komplexní vedení účetnictví společnosti (účtování faktur, bankovní výpisy, rozlišení nákladů, dohadných položek, závěrkové operace, příprava finančních výkazů a příloh);
  • Příprava podkladů pro auditory a daňového poradce;
  • Asistence daňovému poradci u daňových přiznání (přiznání k DPH, podklady pro daň z příjmů).

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Minimálně středoškolské vzdělání ekonomického směru;
  • Praktická zkušenost s komplexním zpracováním agendy podvojného účetnictví 2-3 roky;
  • Orientace v účetních a daňových zákonech a předpisech;
  • Uživatelská znalost MS Office (především MS Excel - používáme základní vyhledávací funkce, filtrování a základní funkce typu "suma", "když" apod.);
  • Přesnost, pečlivost a samostatnost;
  • Loajalita a zodpovědnost za svěřené projekty.

Znalosti a zkušenosti které jsou pro vás výhodou, nikoli však podmínkou:

  • Zkušenost s účtováním developerské společnosti, případně obchodního centra;
  • Znalost účetních programů (NAV / SAP / Helios apod.).

Nabízíme Vám:

  • Zajímavou a perspektivní práci v zázemí stabilní developerské společnosti;
  • Další vzdělávání, pravidelná školení;
  • Příjemné pracovní prostředí s dobrou dostupností na stanici metra B - Palmovka;
  • Začátek pracovní doby mezi 7.00 - 9.00;
  • 36 hodinovou pracovní dobu (v pátek končíme ve 13.00);
  • 5 Sick Days;
  • Širokou škálu benefitů (jazykové vzdělávání, stravenky, Flexipasy, Multisport karta, firemní akce, teambuildingové aktivity, skvělá káva a ovoce na pracovišti);
  • Pro většinu z nás je ovšem největším benefitem naše firemní kultura a přátelská atmosféra, kterou okamžitě ucítíte.

Pokud jste se v této pozici našli, rádi se s Vámi potkáme osobně.

Společnost
CRESTYL real estate, s.r.o.
Adresa
Voctářova 2449/5, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní), Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

CRESTYL real estate, s.r.o., Michaela Tesařová