Sue Ryder je veřejně prospěšná organizace zaměřená na téma stáří a důstojnosti, její služby jsou závislé na podpoře dárců. Sue Ryder poskytuje sociální služby seniorům od roku 1998. V rámci projektu Cesta životem se ve službě domov pro seniory zaměřuje na práci s biografií klientů podle ošetřovatelského modelu profesora Böhma. Integruje paliativní péči za podpory programu Spolu až do konce. Dobročinné obchody generují určitou část peněz na pokrytí nákladů v Sue Ryder.

Nutriční terapeut/ka

Domov Sue Ryder, z.ú., vyhlašuje výběrové řízení na pozici:

Hledáte smysluplnou práci a zajímají Vás senioři jako lidé s bohatým životním příběhem? Máte týmového ducha a rádi hledáte a uplatňujete nové postupy v péči o seniory?

Požadujeme:

- Dokončené vysokoškolské vzdělání v oboru nutriční terapeut/specialista

- Praxe v oboru

- Kladný vztah k seniorům

- Samostatnost, spolehlivost a organizační schopnosti

- Smysl pro týmovou práci, proaktivní přístup

- Uživatelskou znalost práce s PC, zkušenost s programem Magdaléna vítána

- Trestní bezúhonnost

Náplň práce:

- Komplexní nutriční péče o klienty Domova – klinická i provozní činnost

- Spolupráce s gastroprovozem a členy multidisciplinárního týmu Domova

- Práce s dokumentací

Co nabízíme:

- Práce na plný úvazek

- Smysluplná práce s důrazem na důstojnost člověka a na vysokou kvalitu služby

- Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv v zavedené neziskové organizaci

- Možnost odborného vzdělávání

- Zaměstnanecké benefity (stravování v areálu, sickdays atd.)

- 5 týdnů dovolené

- Nástup možný od února 2019

Své životopisy s motivačním dopisem a označením "nutriční terapeut" můžete zasílat mailem nebo poštou k rukám paní Simony Dobšíčkové, Domov Sue Ryder, z. ú., Michelská 1/7, 140 00 Praha 4. Vybrané uchazeče budeme kontaktovat a pozveme na pohovor.

Společnost
Domov Sue Ryder, z. ú.
Adresa
Michelská 1/7, Praha – Michle
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Domov Sue Ryder, z. ú., Simona Dobšíčková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.