Společnost FOTE s.r.o. je zavedenou českou strojírenskou společností. Na trhu působíme více než 12 let.

Zabýváme se průmyslovou automatizací, konstrukcí jednoúčelových strojů i celých výrobních linek a poskytování služeb formou externího engineeringu.

Zakládáme si na osobním přístupu, slušnosti a čestném jednání vůči všem svým partnerům a samozřejmě i zaměstnancům.

Pro práci využíváme nejmodernější technologie, hardware i software. Abychom si zachovali flexibilitu, udržujeme si plochou organizační strukturu s krátkým rozhodovacím procesem a kompaktním týmem.

Konstruktér

Do našeho rozrůstajícího se týmu hledáme nového/novou kolegu/kolegyni na pozici KONSTRUKTÉR.

Náplň práce

  • Návrh konceptu stroje dle požadavků zákazníka
  • Tvorba modelů a výkresů
  • Podpora vývojového oddělení
  • Samostatná i týmová práce
  • Příprava podkladů pro oddělení elektro
  • Příprava podkladů pro návody k obsluze
  • Spolupráce s výrobním oddělením
  • Podpora a předávání zkušeností juniorním konstruktérům
  • Dovzdělávání se v oboru

Koho hledáme

  • Uplatnění máme jak pro zkušeného konstruktéra s praxí, tak pro absolventy
  • Znalost v oblasti vývoje jednoúčelových strojích zařízení velkou výhodou
  • Nadšeného technika
  • Člověka se znalostí a praxí v některém 3D konstrukčním softwaru (PTC Creo nebo Solidworks)
  • Výhodou (nikoli podmínkou) je také komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny
  • Pracovní pozici dokážeme přizpůsobit pro extroverty i introverty

Co nabízíme

  • Odpovídající finanční ohodnocení a odměny z projektů
  • Zavedenou společnost se stabilním zázemím
  • Systém benefitů a výuka jazyků
  • Mobilní telefon i k soukromým účelům
  • Po dohodě možnost flexibilní pracovní doby
  • Příjemný pracovní kolektiv
  • Péče o Váš profesní i osobní rozvoj
  • Možnost kariérního růstu (vedení týmu nebo rozšíření expertízy)
  • Možnost podílet se na rozvoji týmu a společnosti
  • Pohodlné parkování v areálu

Společnost
FOTE s.r.o.
Adresa
U továren 1282/31a, Praha – Hostivař
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Strojní inženýr, Konstruktér, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.