Požadujeme:

· SŠ/VŠ grafické vzdělání

· výbornou znalost programů InDesign, Adobe Photoshop, Illustrator na platformě MAC

· zájem o design, módu, umění, architekturu

· schopnost pracovat v týmu

· spolehlivost, samostatnost, kreativitu

· zkušenosti s lifestylovými časopisy či kreativními projekty

Nabízíme:

· kreativní náplň práce pro prestižní lifestylový časopis

· spolupráce na ŽL

Termín nástupu:

· dohodou

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete:

Vaše CV

· ukázku portfolia realizovaných prací

Společnost
MAFRA Print, a.s.
Adresa
Moulíkova 3286/1b, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Média, reklama a PR, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Grafik, Kreativec, Designer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel