Spoločnosť ATOZ Group, pôsobiaca 25 rokov na českom a slovenskom trhu ako organizátor kongresov a vydavateľ odborných časopisov, hľadá kandidáta na pozíciu event manager / web editor.

Event manager / web editor

Náplň práce:

redakčná správa spravodajských webov zameraných na maloobchod (písanie vlastných článkov, editácia textov iných autorov atď.)

organizácia eventov (tvorba marketingových materiálov, mediálneho a projektového plánu, koordinácia a cenové vyjednávanie s dodávateľmi a partnermi atď.)

správa profilov na sociálnych sieťach, tvorba newsletterov

Požiadavky:

výborné organizačné a komunikačné schopnosti

predchádzajúce skúsenosti s redakčnou prácou

výborná znalosť slovenského jazyka slovom a písmom (materinský jazyk)

výborné štylistické schopnosti

znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni

časová flexibilita a odolnosť voči stresu

vodičský preukaz skupiny B (aktívny vodič)

skúsenosti s digitálnym marketingom

znalosť programu WordPress výhodou

orientácia v oblasti maloobchodu, FMCG a marketingu výhodou

Ponúkame:

zázemie firmy s viac ako 25-ročnou históriou a vedúcim postavením na trhu v Česku i na Slovensku

možnosť sebarealizácie a ďalšieho profesijného rastu

neformálne pracovné prostredie, priateľský kolektív

priamu spoluprácu s poprednými FMCG značkami

Informace o pozici

Společnost
ATOZ Marketing Services,spol. s r.o.
Adresa
Holečkova 657/29, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské II. stupňa
Požadované jazyky: Slovenčina (Výborná), Angličtina (Stredne pokročilá)
Plat
Plat: 1 000 EUR / mesiac
Zařazeno: Marketing, Médiá, reklama a PR, Project Manager, Novinár, publicista, redaktor, Event Specialist, Online Marketing, Copywriter
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práca na plný úväzok
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitú
Zadavatel: Zaměstnavatel