Společnost Louda Auto a.s., dynamická a rychle rostoucí firma českého automobilového trhu, působí na trhu v České republice od roku 1992. V devíti městech - Poděbrady, Pardubice, Kolín, Liberec, Teplice, Praha, Brno, Svitavy a Ústí nad Labem - nabízí služby při autorizovaném prodeji a autorizovaném servisu vozů značek Škoda, Volkswagen, Audi, SEAT, Mazda, Hyundai, Ford, Renault a Dacia.

Ředitel servisních služeb

Náplň práce:

  • Řízení servisních oddělení napříč společností
  • Optimalizace a zefektivňování servisních procesů
  • Rozvoj a udržování stávajících obchodních vztahů a vyhledávání nových příležitostí
  • Zodpovědnost za výkony servisu a obchodu s náhradními díly
  • Zodpovědnost za dosahování plánovaných cílů, vytváření krátkodobých a dlouhodobých plánů
  • Člen top managementu – reporting majiteli společnosti a komunikace s vedením

Požadujeme:

  • Vzdělání technického zaměření
  • Zkušenosti s vedením podřízených zaměstnanců, jejich rozvojem a motivací
  • Hledáme kolegu se zkušeností a nadšením pro servis automobilů, zlepšování procesů servisu, nastavení maximální efektivity servisu a dosažení co nejkvalitnějších služeb zákazníkovi
  • Strategické myšlení a nadhled, pozitivní přístup, velmi dobrou schopnost komunikace se zaměstnanci jak na dílně, tak v rámci managementu společnosti

Nabízíme:

  • Prestižní pozici v rámci top managementu skupiny Louda Auto a.s.
  • Zázemí a know how jedné z největších dealerských skupin koncernu Volkswagen v ČR a značek Mazda, Ford, Hyundai, Renault a Dacia
  • Možnost dalšího osobního růstu v rámci firmy
  • Široké spektrum manažerských benefitů
  • Místo výkonu práce: Choťánky u Poděbrad

Společnost
Louda Auto a.s.
Adresa
Poděbrady
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Firemní akce, Firemní rekreační zařízení, Zdravotní volno/sickdays, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Auto - moto, Vrcholový management, Vedoucí servisu, Výkonný ředitel, Technický ředitel/manažer, Provozní ředitel/manažer, Ředitel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel