Náplň práce:
- Návrh a rozhodování o produktovém portfoliu ALBIXON ve spolupráci s ostatními úseky firmy
- Aktivní podíl na navrhování novinek v oblasti produktového portfolia
- Spolupráce na tvorbě katalogu
- Interní produktové školení
- Externí produktové školení zákazníků
- Analyzování a porovnávání konkurence, konkurenčních produktů
- Návrh cenotvorby, odpovědnost za prodejní ceníky
- Obchodní reporting
- Podíl na vyhodnocování reklamací produktů, podíl na hledání alternativních produktů
- Účast na výstavách
- Pravidelná tvorba a publikace odborných článků v našich on-line kanálech
- Aktivní účast na výrobkové strategii společnosti
- Aktivní spolupráce s oddělením marketingové komunikace

Požadujeme:

- Min. SŠ, VŠ výhodou

- Jazyk: AJ, + NJ výhodou

- Min. 3 roky zkušenost v oblasti produktového specialisty

Společnost
ALBIXON a.s.
Adresa
Zbraslavská 55/5a, Praha – Malá Chuchle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Prodej a obchod, Marketing, Product Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ALBIXON a.s., Kristina Morkusová
777 455 657