PERASPERAgroup je boutique executive search kancelář s dlouholetým působením na trhu. Jsme specialisté ve vyhledávání expertů a talentů ve výrobním a IT sektoru.

PROJEKTOVÝ MANAŽER SAP

Máte zkušenosti s implementací SAP? Domluvíte se anglicky a rádi cestujete? Staňte se součástí ryze české společností s působením po celém světě.

Popis pozice:

  • projektové řešení a implementace různých modulů SAP
  • komunikace se zákazníky a řešení jejich požadavků
  • předání dat vývojovému týmu
  • školení a podpora uživatelů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici
  • znalost modulů SAP
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • ochota cestovat
  • samostatnost, zodpovědnost a příjemné vystupování

Nabízíme:

  • motivující finanční ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem
  • pružná pracovní doba
  • možnost podílet se na zajímavých projektech v ČR i v zahraničí
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravenky

Společnost
PERASPERA group
Adresa
Plzeň
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

PERASPERA group, Denisa Cejnarová
+420 702 286 378
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.