Pro našeho klienta, renomovaný časopis z oblasti marketingu, hledáme kandidátku na uvedenou pozici

accountant/účetní

Náplň práce:

- Zpracování a účtování prvotních dokladů (přijaté faktury, vydané faktury, pokladní doklady, banka, ostatní závazky, interní doklady)

- Příprava podkladů pro měsíční zpracování DPH

- Spolupráce na účetních závěrkách a reportech

Co od vás očekáváme:

- SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru

- Znalost účetní a daňové legislativy

- Uživatelskou znalost MS Office především MS Excel, MS Word

- Znalost ekonomického softwaru Altus Vario výhodou

- Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost a preciznost, komunikativnost a loajalitu

Co vám nabízíme

- Příjemné pracovní prostředí

- Možnost osobního a kariérního rozvoje

- Odpovídající finanční ohodnocení

- Zaměstnanecké benefity (Multisport karta, možnost sick day, home office)

Společnost
SHORTLIST s.r.o.
Adresa
Františka Křížka 362/1, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Média, reklama a PR, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura