V Blackboardu měníme stávající pohled na proces vzdělávání tak, aby učitele i žáky inspiroval a činil jej atraktivním, přístupným a moderním. Univerzity, základní a střední školy, státní instituce i velké podniky ve více než 100 zemích světa využívají naše platformy pro online vzdělávací kurzy, komunitní portály, web-konferenční systémy či Business Intelligence řešení, vše provázáno dohromady a přístupné z desktopů nebo mobilních zařízení.

Test Automation Engineer

Blackboard Collaborate ( https://www.youtube.com/watch?v=SQH-SkjMGOU ) je real-time video konferenční nástroj. Umožňuje používat chat, sdílenou plochu pro kreslení, sdílení pracovní plochy a prezentací, nahrávání online komunikace. Tento komunikační nástroj je využíván zejména pro on-line výuku, pro hromadné prezentace, ale i pro on-line meeting

O Vás

  • Máte chuť se učit a pracovat na sobě - je to pro nás důležitější než přesné splnění požadavků na znalosti technologií
  • Máte zájem o quality assurance/automatizované testování
  • Umíte se vyjádřit v některém z objektově orientovaných jazyků - Java, Ruby a pod.

Jestli jste se setkali s něčím z níže uvedeného, je to velké plus:

  • E2E automatizované testování
  • Automatizované nasazování aplikací do cloudu
  • Automatizované testování s využitím REST API

Užijte si svobodu, mějte odpovědnost

Jako menší pobočka mezinárodní firmy vám nabízíme unikátní kombinaci výhod dvou světů - neformální a přátelské prostředí se zázemím a stabilitou silné firmy. Dáme vám k dispozici špičkové vybavení a prostředí. Nemáme žádnou pevnou pracovní dobu, vyznáváme agilní přístup - nikdo vás nebude vodit za ručičku, ale na druhou stranu každý vám rád pomůže, pokud narazíte na překážku.

Moderní technologie, globální společnost

Používáme poslední technologie a své aplikace neustále modernizujeme. Pořád se tak učíme a snažíme se své poznatky navzájem předávat.

Náš tým je distribuovaný po celém světě – jeden den můžeš být v konktaktu s kolegou z US, další den z Londýna či z Kanady. Nejsme jen kolegové, ale i přátele, když chceš přes léto vyrazit na výlet, budeš mít u koho přespat :)

V práci jsme rovnocenní partneři a vzájemně si pomáháme. Za oblast automatizace plně odpovídá brněnský tým, kde aktuálně řešíme:

  • E2E testy v rámci nejběžnejších prohlížečů a mobilních zařízení (Chrome, Firefox, Android, iOS – a brzy i na Safari, Edge, Windows Phone)
  • Integrační testování s využitím REST API
  • Performance a scalability testování aplikace
  • Integrace automatizovaných testů do CI

Automatizace testování je pro nás priorita, ale každý tester by měl být schopen a ochoten občas něco manuálně otestovat, aby porozuměl produktu a byl schopný rozhodnout co a kdy má smysl automatizovat.

Aktuálně používáme tyto technologie

Prostředí: AWS

Jazyky: Ruby, Java, JavaScript, Shell, Scala

Platformy: Angular

Úložiště: PostgreSQL, S3 storage

Nástroje: IntelliJ IDEA, Postman, Jira, Jenkins, Confluence, Chef, Docker, Maven

Testování: Selenium, Cucumber, Gatling

Komunikace: Slack a náš vlastní Collaborate Ultra


Informace o pozici

Společnost
Blackboard
Adresa
Kotlářská 989/51a, Brno – Veveří
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Manažerský motivační program, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel