Pro mezinárodní kosmetickou společnost hledáme vhodného kandidáta na pozici Product and Consulting Specialist do marketingového oddělení. Hledáme silně analytického člověka, který ma zkušenost s pricingem, analyzami, vyhodnocovaním reportů, forecastingem. Profil může být seniornější se zkušenosti s product marketingem, strategickým plánováním a vedením týmu, tak i juniorní profil ze stejné oblasti.

Náplň práce

  • Product marketing, strategické plánování, kalkulace a reporting
  • Vytváření analýz, vyhodnocování reportů
  • V případě seniornějšího profilu vedením menšího týmu (2 lidi)
  • Tvorba plánu prodejních akcí
  • Práce s prodejními reporty, plánováním prodejních akcí, kalkulacemi
  • Tvorba cen a plánování prodejů
  • Zadávání informací k prodejním akcím
  • Vytváření promo akcí

Požadujeme

  • Zkušenost s Product marketingem, strategickým plánováním, kalkulacemi a reportingem
  • Zkušenost z kosmetického průmyslu nebo FMCG výhodou
  • V případě seniornějšího profilu nutná zkušenost s vedením menšího týmu
  • Pokročilá znalost Aj
  • Znalost práce s pc - MS Office
  • Schopnost logického a analytického myšlení, orientace na detail
  • Samostatnost
  • Kreativita

Nabízíme

  • Práce v mezinárodní kosmetické firmě sídlící na Praze 5
  • Velmi milé a přátelské prostředí
  • Slevy na firemní produkty
  • Stravenky, firemní akce, příspěvek na penzijní připojištění
  • Nástup nejpozději 1.4. (možnost i dříve)

Společnost
ASPIRA Recruitment s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura