Značka PBS je díky své více než 200leté tradici jednou z nejdéle působících strojírenských značek na světě. Vyrábí turbínová zařízení pro letectví, energetiku či dopravní průmysl. Dodává parní a expanzní průmyslové turbíny. Řadí se rovněž k předním evropským dodavatelům přesných odlitků ze superslitin na bázi niklu a kobaltu. Hlavním oborem je však letecký průmysl. Více než 50 let vyrábí pomocné energetické jednotky a klimatizační systémy pro různé typy letounů a helikoptér. V posledních 20 letech rozšířila své produkty o turbínové pohonné jednotky především pro bezpilotní letouny.

V současné době obsazujeme pozici

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Máte zkušenosti s obchodem v mezinárodním prostředí nebo chuť v něm nastartovat svoji kariéru? Pak nás neváhejte kontaktovat se zájmem o pozici

Náplň práce:

  • Komunikace s obchodními partnery a sledování přidělených obchodních případů
  • Vyhledávání obchodních příležitostí
  • Benchmarking (cenový a produktový monitoring)
  • Zahraniční služební cesty do svěřeného regionu
  • Prezentace společnosti a našich možností řešení (účast na veletrzích, konference, aj.)
  • Obchodní jednání a jednání se zákazníkem
  • Spolupráce na marketingových aktivitách
  • Networking a upevňování obchodních vztahů
  • Identifikace potřeb zákazníka
  • Vyjasnění poptávek, objednávek, smluv a obchodních podmínek se zákazníky

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (vzdělání technického směru výhodou)
  • Anglický jazyk min. B1
  • Praxe v mezinárodním obchodu (technické obory) velkou výhodou
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • Motivační složka mzdy ve výši 35% dle plnění předepsaných cílů s možností jejich přeplnění
  • Odměny za individuální obchodní přínos
  • Odměny pro nejlepší obchodního zástupce
  • Docházkový bonus 2 000 Kč/kvartál
  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • 23 dnů dovolené
  • Pracovní doba 7,5 hod. denně
  • Dotované závodní stravování (příspěvek 50 %)
  • Výhodný mobilní tarif (až 5 telefonních čísel)
  • Příspěvek za doporučení zaměstnance (15 tis. Kč až 40 tis. Kč)
  • Podpora profesního růstu a vlastní iniciativy
  • Odborné a jazykové vzdělávání
  • Stabilní zázemí inovativní české firmy s unikátním know-how
  • Spolupráce se špičkovými technologickými odborníky na světové úrovni

Pro více obsazovaných pozic sledujte naše webové stránky :https://pbs.cz/cz/kariera

Společnost
První brněnská strojírna Velká Bíteš, a. s.
Adresa
Vlkovská 279, Velká Bíteš
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 70 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na vzdělání, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Prodej a obchod, Strojírenství, Výroba a průmysl, Account Manager, Obchodní zástupce, Technik ve strojírenství, Regionalní obchodní manažer, Key Account Manager, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

První brněnská strojírna Velká Bíteš, a. s., Simona Ševčíková