Chcete pracovat pro revoluční dermo-kosmetické značky Eau Thermale Avène, A-Derma, Ducray, Klorane a Elancyl a René Furterer? Tyto zavedené francouzské dermo-kosmetické značky založené na inovativní a moderní výrobě mají charakteristický vysoký standard, maximální účinnost a konstantní kvalitu.
Pierre Fabre je třetí nejvýznamnější farmaceutická laboratoř ve Francii. Sídlo této rodinné společnosti je od počátku na jihozápadě Francie v okolí města Toulouse, kde patří mezi nejvýznamnější zaměstnavatele. Pierre Fabre působí již více než 50 let v různých oblastech zdraví: od dermokosmetických přípravků přes volně prodejné léky až po léky na předpis.

Školitel/ka pro lékárny

PRODUKTOVÝ ŠKOLITEL/KA PRO ČESKOU REPUBLIKU

Náplň práce:

Školení personálu partnerských lékáren se zaměřením na sortiment, patologii pokožky a péči o pleť

Požadujeme:

  • předešlé zkušenosti se školením (kosmetika výhodou)
  • komunikační, prezenční a školící dovednosti
  • samostatnost a spolehlivost
  • práce na Živnostenský list
  • Znalost práce na PC
  • ŘP skupiny B a vlastní automobil
  • Ochotu cestovat po celé České republice
  • Dynamickou osobnost, která je schopna zaujmout, přesvědčit a motivovat posluchače
  • Ochotu dále se vzdělávat

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v mezinárodní společnosti s dynamickým trendem vývoje
  • Možnost komunikovat s lékárnami, odborníky, atp.
  • Možnost služebních cest do zahraničí za účelem školení
  • Nástup ihned

Společnost
PIERRE FABRE DERMO-COSMETIQUE TCHEQUIE, s.r.o.
Adresa
Středočeský kraj
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na dopravu
Zařazeno: Služby, Vzdělávání a školství, Farmacie, Lektor/instruktor, Trenér/školitel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro důchodce.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.