Daiho Schenk, s.r.o.

Účetní

Požadavky:

- SŠ/ VŠ vzdělání ekonomického směru

- komplexní znalost účetních předpisů a souvisejících postupů

- znalost daňové legislativy

- praxe na obdobné pozici min. 3 roky

- uživatelská znalost MS Excel (znalost SAP výhodou)

- znalost anglického jazyka (německý jazyk výhodou)

- schopnost zvládat stres, učit se, řešit problémy, samostatnost, spolehlivost, bezúhonnost

- časová flexibilita, řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce:

- komplexní provádění účetních operací (např. účtování interních dokladů, mzdových nákladů, majetku,

inventarizace účtů, účtování faktur přijatých, vydaných, účtování pokladny a banky)

- zpracování výkazů DPH a dalších vybraných daň. přiznání

- zpracování statistických výkazů

- zpracování interních reportů

- zakládání a archivace účetních dokladů

- ostatní administrativní úkony související s úsekem financí

- zastupování kolegyň/ kolegů v účtárně v době jejich nepřítomnosti

Nabízíme:

- perspektivní práci u zahraniční firmy

- jazykové kurzy

- příspěvek na penzijní připojištění

- stravenky

- pružnou pracovní dobu

Vaše žádosti s životopisem zasílejte v českém a anglickém jazyce.

Společnost
DAIHO Schenk s.r.o.
Adresa
Ampérova 493, Liberec – Liberec XXIII-Doubí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Výroba a průmysl, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel