LOM PRAHA s.p., významný podnik s více než 100-letou tradicí českého, ale i světového leteckého průmyslu, hledá novou posilu do oddělení veřejných zakázek:

SPECIALISTA VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK

Náplň práce:

* kompletní realizace svěřené oblasti veřejných zakázek pro dodávky materiálu a služeb v souladu se zákonem 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek;

* příprava podkladů pro vyhlášení veřejné zakázky,

* zpracování dokumentace pro realizaci veřejné zakázky;

* zajištění provedení všech potřebných úkonů při realizaci veřejné zakázky (zpracování zadávací dokumentace, zpracování návrhů smluv, zajištění veškerých zveřejnění ve VVZ, komunikace s účastníky, účast na jednáních komise, příprava návrhů rozhodnutí zadavatele, kontrola zákonných lhůt, obsluha elektronických nástrojů atp.);

* příprava podkladů pro uzavření smluv;

* evidence veřejných zakázek;

* reporting o vyhlášených a připravovaných veřejných zakázkách;

* spolupráce s právním oddělením a dalšími podnikovými útvary;

* vedení příslušné dokumentace;

* zajišťování potřebné administrativní agendy.

Co od Vás očekáváme?

* SŠ/VŠ vzdělání právního, ekonomického nebo technického směru, pozice je vhodná i pro absolventy;

* praxe na obdobné pozici vítána;

* praktická zkušenost v oblasti veřejných zakázek vítána;

* znalost zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek je vítána;

* schopnost orientovat se v legislativě;

* výborná znalost práce s PC – MS Office,

* znalost cizího jazyka vítána;

* přirozený tah na branku;

* kreativní, energická a dynamická osobnost;

* spolehlivost, pečlivost, organizační schopnosti a komunikativnost;

* aktivní přístup a chuť učit se novým věcem;

* zájem o letectví vítán.

Co Vám můžeme nabídnout?

* zajímavou pracovní příležitost v oboru letectví;

* můžete se aktivně podílet na chodu oddělení;

* možnost uplatnění dosavadních zkušeností a další rozvoj;

* ostatní pracují 40 hodin týdně, naše pracovní doba je 37,5 hodin za týden;

* zaměstnanecké výhody (např. kvalitní dotované závodní stravování v areálu společnosti, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní nebo životní připojištění, příspěvek na dovolenou, jazykové kurzy, dotovaná karta MultiSport a další);

* odpovídající mzdové ohodnocení;

*příjemné pracovní prostředí v motivujícím kolektivu.

Nástup ihned nebo dohodou.

Místo výkonu práce Praha 10 - Malešice.

Chcete nám ukázat, že jste to právě vy, koho hledáme?

Pokud ano, zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis v českém jazyce (včetně souhlasu se zpracováním osobních údajů) a průvodní dopis prostřednictvím tohoto portálu.

Společnost
LOM PRAHA s.p.
Adresa
Tiskařská 270/8, Praha – Malešice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní) nebo Ruština (Základní)
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Administrativa, Právní služby, Státní a veřejná správa, Administrativní pracovník, Office Manager, Referent, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.