Daiho Schenk, s.r.o.

Hlavní účetní

Požadavky:

- SŠ / VŠ vzdělání ekonomického směru

- komplexní znalost účetních předpisů a souvisejících postupů

- znalost daňové legislativy

- znalost výkaznictví

- praxe na obdobné pozici min. 3 roky

- praxe z výrobní společnosti (automotive výhodou)

- velmi dobrá uživatelská znalost MS Excel (znalost SAP výhodou)

- znalost anglického jazyka (německý jazyk výhodou)

- schopnost zvládat stres, učit se, řešit problémy, samostatnost, spolehlivost, bezúhonnost

- komunikační a organizační schopnosti

- časová flexibilita, řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce:

- komplexní provádění účetních operací společnosti včetně závěrkových operací

- vedení týmu v účtárně

- měsíční kontroly správnosti účtování

- měsíční závěrky, podklady pro měsíční reporting

- sestavení roční účetní závěrky

- administrace silniční daně, daně z nem. věcí, české i německé DPH, příprava podkladů pro DPPO

- spolupráce s auditory, daňovými poradci, FÚ atd.

- spoluzodpovědnost za audity

- zajištění inventarizace majetku a závazků (kromě inventarizace zásob)

- vytváření vnitřní metodiky účetní jednotky

- zastupování kolegyň/ kolegů v účtárně v době jejich nepřítomnosti

Nabízíme:

- perspektivní, zajímavou a zodpovědnou práci u zahraniční firmy

- jazykové kurzy

- příspěvek na penzijní připojištění

- stravenky

- pružnou pracovní dobu

Společnost
DAIHO Schenk s.r.o.
Adresa
Ampérova 493, Liberec – Liberec XXIII-Doubí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Němčina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 45 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Výroba a průmysl, Účetní, Hlavní účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel