Do marketingového oddělení společnosti KUWOPA Kastenhofer, Ges.m.b.H. sídlící v Rakousku hledáme novou kolegyni na pozici asistentka marketingu.

KUWOPA Kastenhofer je tradiční zahraniční společnost se sídlem v Korneuburgu, která se zabývá prodejem sezónního dárkového zboží a jeho logistikou při distribuci zákazníkům po celé Evropě.

Náplň práce:

  • Marketingová a administrativní podpora vedení společnosti
  • Plnění svěřených úkolů, řízení projektů
  • Operativní řešení případných problémů
  • Úzká spolupráce a komunikace s vedením společnosti a s pobočkami v ČR

Požadujeme:
- Minimálně SŠ vzdělání, nejlépe ekonomického směru
- Praxe v oblasti marketingu a administrativy výhodou
- Výborná znalost Nj a Čj na komunikativní úrovni slovem i písmem (místo výkonu práce: Rakousko, Korneuburg)
- Znalost práce na PC
- Organizační a komunikační dovednosti
- Flexibilita, zodpovědnost, samostatnost, pečlivost

Nabízíme:
- Zázemí stabilní společnosti v Rakousku - Korneuburgu
- Odpovídající platové ohodnocení, mobilní telefon
- Nástup ihned, případně dle domluvy
- Práce na plný úvazek

Kontakt: Ing. Lenka Hlučilová – tel.: 725 525 715

Společnost
Industrial Park s.r.o.
Adresa
Am Hafen 6, A-2100 Korneuburg, Rakousko
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Němčina (Výborná)
Zařazeno: Administrativa, Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Industrial Park, s.r.o., Lenka Hlučilová
725 525 715
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.