Společnost MÉDEA CREATIVITY, člen nejsilnější mediální skupiny v České republice MÉDEA GROUP, hledá do svých řad nového kolegu nebo kolegyni na pozici:

GRAFIK - Online

Pracovní náplň GRAFIK - Online:

  • tvorba bannerů (jpg, gif a html5)
  • tvorba newletterů a převod do html
  • tvorba online reklamy
  • tvorba Microsite a webů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • kreativní cítění a tvořivost
  • znalost práce s PC
  • znalost práce s programy od Adobe
  • znalost html5 editorů nebo umět banner napsat ručně
  • samostatnost a nasazení
  • velmi dobrou znalost ČJ
  • středně pokročilou znalost AJ

Nabízíme:

  • práci v pracovní poměru
  • zajímavou a odpovědnou práci v příjemném prostředí
  • stabilní zázemí přední mediální agentury
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity

Předpokládaný nástup ihned po ukončení výběrového řízení, případně podle dohody.

Pokud Vás nabízená práce zaujala a splňujete uvedené požadavky, pošlete nám svůj profesní životopis v ČJ s Vaší fotografií a odkazem na portfolio.

Kontaktovat budeme pouze vybrané uchazeče.

Společnost
MÉDEA GROUP
Adresa
Mikuleckého 1311/8, Praha – Braník
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Média, reklama a PR, Grafik, Webdesigner, Animace 3D
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel