PR SPECIALISTA (externí komunikace a soc. média)

Pro významnou mezinárodní poradenskou a konzultační společnost hledáme novou posilu do týmu marketingu a komunikace na pozici PR SPECIALISTY se znalostí též sociálních médií a sítí. Pozice je vhodná pro kandidáty s agenturní zkušeností.

Pracovní náplň:

- příprava tiskových zpráv a mediálních výstupů na základě globálních i lokálních studií a průzkumů

- tvorba atraktivního contentu (plánování, copywriting, získávání multimediálního obsahu) pro profily na sociálních sítích (Facebook, LinkedIn, Twitter a Instagram) i interní a externí komunikaci

- exekuce marketingových kampaní a komunikačních projektů

- řízení externích agentur (digitální, PR, social media apod.)

- vytváření pozitivního vztahu s médii a jejich udržování

- spolupráce s kolegy v týmu a napříč firmou

Požadujeme:

- SŠ, VŠ vzdělání, zkušenost na pozici PR specialisty

- minimálně dvouletou praxi jako PR specialista a social media specialista pro Facebook, popř. LinkedIn

- orientaci v ekonomické oblasti – oblast auditu, poradenství, práva apod.

- excelentní znalost českého jazyka a práce v něm , aktivní AJ

- schopnost vytvářet atraktivní obsah a pracovat s ním

- nadprůměrnou znalost MS Office a relevantních aplikací: Facebook Business Manager, ZoomSphere apod.

- kontakty na novináře z ekonomické oblasti výhodou

Nabízíme:

- zajímavou pracovní náplň spojenou s komunikací inspirativních témat

- perspektivu dalšího vzdělávání a osobního i kariérního růstu

- motivující finanční ohodnocení a atraktivní benefity

- přátelský tým zkušených kolegů

- stabilní a zároveň neformální prostředí prestižní mezinárodní společnosti

V případě vašeho zajmu uvítáme vaše CV.

Společnost
OPENN s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Dovolená 5 týdnů, Bonusy/prémie, Kafetérie, Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Média, reklama a PR, Marketing, Ekonomika a podnikové finance, Account Manager, Copywriter, Konzultant v médiích, reklamě, PR, Specialista PR, Marketingová komunikace
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura