Asistent/ka licenčního specialisty – Microsoft a Adobe.

Hlavní pracovní náplň:

  • Evidence smluvních vztahů se zákazníky
  • Komunikace se zákazníky, příprava cenových nabídek.
  • Zpracování zákaznických objednávek.
  • Pomoc zákazníkům s evidencí software a správou licencí.
  • Komunikace s dodavateli ve věci smluv a licencí.
  • Spolupráce na přípravě firemních a zákaznických akcí.
  • Práce s databázemi zákazníků či partnerů.
  • Účast na konferencích či výstavách.

Požadujeme:

  • Ukončené středoškolské vzdělání s maturitou.
  • Zájem o IT technologie
  • Základní orientace v IT produktech
  • Uživatelskou znalost – hlavně: Excel, Word, Outlook.
  • Velmi dobrou orientaci na internetu, schopnost učit se nové věci.
  • Dobrou znalost českého jazyka, znalost AJ postačuje na úrovni porozumění čtenému textu
  • Organizační schopnosti, spolehlivost a trpělivost, práci v týmovém prostředí.
  • Příjemné vystupování a dobré komunikační schopnosti.

Nabízíme:

  • Týden dovolené navíc.
  • Příjemný kolektiv.
  • Práci s moderními technologiemi.
  • Možnost dalšího vzdělávání zejména v oblasti IT.
  • Možnost profesního růstu.
  • Různorodou práci v centru Prahy.
  • Práci na plný či mírně zkrácený úvazek s nástupem možným ihned.

Společnost
COMPUTER HELP, s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Administrativa, Asistentka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel