Co vás čeká

Centrum zábavy pro děti i dospělé, přírodní areál pod Větruší ÚSTECKÉ PODZEMÍ – MUZEUM CIVILNÍ OBRANY

budeš komunikovat s novými i stálými klienty a nabízet služby klientům
čekají tě přípravy různých projektů a rozpočtů v oblasti pořádání akcí pro rodiny s dětmi, firemní akce pro zaměstnance i jejich rodiny, akce pro školy v rámci našeho přírodního zábavního parku a podzemí, dále pořádání prohlídek a návštěv našeho muzea civilní obrany v bývalém krytu z druhé světové války
povedeš vlastní tým a budeš zajišťovat chod celého areálu zábavy

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

máš minimálně SŠ vzdělání
vlastníš řidičský průkaz sk.B
jsi pozitivně laděná osobnost a nejdeš pro úsměv daleko
máš organizační a komunikační dovednosti na vysoké úrovni
jsi kreativní a máš v sobě obchodního ducha
dokážeš efektivně komunikovat na všech úrovních
umíš reagovat na rychlé, neustále se měnící prostředí
jsi časově flexibilní a samostatné rozhodování pro tebe není problém
dokážeš samostatně pracovat, ale zároveň si týmový hráč
zkušenosti s pořádáním / koordinací akcí jsou pro tebe jedině výhodou

Výhodou bude, pokud budete umět

vlastní nápady a kreativita,

Co vám můžeme nabídnout

fixní mzdou s možností bonusu za plnění cílů
členstvím v mladém a dynamickém týmu
nezávislost
možností vzdělávání v rámci odborných seminářů / školení

Společnost
NET.W z.s.
Adresa
Rudé armády 60, Dolní Zálezly
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 22 000 – 28 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Cestovní ruch a ubytování, Kultura, umění a tvůrčí práce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Praxe a stáže, pozice je vhodná pro absolventy.

NET.W z.s., René Růžička
777 090 099