Tento inzerát publikuje poradenská a personální společnost Bénéficielle (BNFC). BNFC nabízí poradenství, konzultace, zákaznické projekty, interim management, procesní a projektové řízení. Divize BNFC-HR poskytuje svým klientům služby v oblasti náborů nových zaměstnanců a v oblasti optimalizace řízení stávajících HR.

OBCHODNĚ TECHNICKÝ REPREZENTANT SR

Požadujeme

Pro našeho klienta, významnou společnost působící mnoho let na předním místě v prodeji CNC strojů na základě výhradního obchodního zastoupení pro SR, hledáme kandidáta na pozici obchodně technický reprezentant.

Požadujeme:

- Vzdělání strojírenské v oblasti obráběcích strojů nebo výrobních technologií
- Komunikační a prodejní schopnosti
- Znalost z oblasti technologie CNC broušení nebo soustružení podmínkou
- Prokazatelná obchodní praxe minimálně 3 roky
- Schopnost práce s PC na uživatelské úrovni, znalost práce s CRM
- Komunikativní znalost cizího jazyka slovem i písmem - NJ nebo AJ
- Flexibilitu a ochotu cestovat, řidičský průkaz B

Náplň práce

- Péče o současné zákazníky, účast na výstavách a veletrzích kultivace vztahu se zákazníky
- Samostatné aktivní vyhledávání obchodních příležitostí, kontaktování stávajících i nových zákazníků
- Realizace obchodních případů ve spolupráci se zahraničním dodavatelem
- Jednání a komunikace ve významných společnostech
- Prodejní servis
- Odborné poradenství

Nabízíme

- HPP
- Velmi dobré platové a pracovní podmínky
- Odborné školení v zahraničí
- Služební vozidlo i pro soukromé účely
- PC
- Mobilní telefon
- Stravenky
- Samostatnou a odpovědnou práci a seberealizaci
- Další firemní benefity

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, Váš profesní životopis v českém a anglickém jazyce. CV prosím opatřete Vaší fotografií. Dále prosím připojte stručný motivační dopis .
K Vašemu životopisu prosím připojte níže uvedený souhlas se zpracováním osobních údajů.
SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Odesláním a doručením životopisu souhlasím, aby společnost Bénéficielle,s.r.o. IČ: 24676551,
zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení.

Reakce, které nebudou splňovat tyto formální podmínky, vyřadíme z výběrového řízení. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat po zaslání životopisu. Pokud Vás do 3 týdnů neoslovíme, bohužel jste nepostoupil(a) do užšího výběrového kola. Můžeme Vám však nabídnout jinou relevantní pracovní příležitost.

Společnost
Bénéficielle, s.r.o.
Adresa
Slovensko
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 70 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Prodej a obchod, Strojírenství, Výroba a průmysl, Technický ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.