Hledáme elektrikáře na montáž a zapojování našich výrobků, možná právě Vás! Pro oblast Kladno a okolí.
Naše dynamicky rozvíjející se společnost se zaměřením na výrobu stavebních doplňků (vrat, rolet a žaluzií) s tradicí 28 let na českém trhu hledá elektrikáře.
Sídlo společnosti a výroba je situována v Kladně. Orientujeme na doplňky staveb: stínící techniku,vratové systémy, rolovací mříže a patříme mezi největší výrobce v ČR.

ELEKTRIKÁŘ - zapojování vrat, rolet, markýz - Univers

Přijmeme kolegu na pozici elektrikář v Kladně a okolí

Náplň práce:

  • elektrické zapojení namontovaných markýz, předokenních rolet, venkovních žaluzií a mříží ovládaných motorem v místě montáže

Požadujeme:

  • manuální zručnost
  • zodpovědnost
  • ŘP sk.B výhodou
  • vyhlášku 50 výhodou
  • praxi v oboru elektro

Nabízíme:

  • práci na HPP ve stabilní firmě s tradicí 28 let
  • za kvalitní práci nadstandartní ohodnocení
  • dobrý kolektiv
  • férový přístup a příjemná pracovní atmosféra

nástup možný ihned

Společnost
Univers Tech s.r.o.
Adresa
Americká 2772, Kladno – Kročehlavy
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 28 000 – 45 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Stavebnictví a reality, Výroba a průmysl, Elektrikář, Elektromechanik, Elektromontér, Elektrotechnik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel