Obchodně - technický poradce pro strojírenskou společnost

# obchodník
# strojírenství
# špičkový sortiment
# péče o klienty
# férové jednání

Pro našeho klienta, středně velkou českou firmu obchodující s nástroji pro třískové obrábění, hledáme vhodného kandidáta na pozici

Obchodně - technický poradce (m/f)

Společnost dováží špičkové nástroje z celého světa, má i vlastní vývoj a sortiment a přes 10 let úspěšně pomáhá strojírenským firmám obstát v celosvětové konkurenci.

Co vás čeká:

  • péče o stávající klienty a aktivní oslovování nových
  • podpora klienta při implementaci nových produktů, zaškolení klienta
  • spolupráce při testování
  • práce v terénu - zodpovědnost za kraje: Plzeňský, Karlovarský, Ústecký a Liberecký
  • příprava nabídek, spolupráce s administrativní podporou
  • další vzdělávání - produkty se neustále vyvíjejí

Předpokládáme:

  • zkušenost s prodejem nebo poradenstvím v oblasti strojírenských produktů - podmínkou
  • zájem o danou oblast strojírenství, strojírenské vzdělání výhodou
  • samostatnost, pro-aktivní přístup
  • chuť pečovat o stávající klienty a získávat nové
  • chuť cestovat

Nabízíme:

  • zajímavou a smysluplnou práci se špičkovými produkty
  • plnou podporu kolegů, vynikající zázemí
  • kvalitní zaškolení
  • dobré finanční ohodnocení s motivační složkou
  • notebook
  • firemní telefon
  • auto k soukromým účelům

Společnost
NO77 s.r.o.
Adresa
Liberec – Liberec I-Staré Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 70 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Zařazeno: Prodej a obchod, Strojírenství, Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura