Máte dost přetechnizované doby? Chcete se vrátit k lidskosti a navazovat nové kontakty? Chcete čerpat z moudrosti předků?

Staňte se součástí našeho skvělého týmu v Domově pro seniory Chodov. Hledáme kolegu/kolegyni na pozici:

PR manager a fundraiser

Nabízíme práci v zařízení:

• které v péči o klienty nabízí nové a neotřelé postupy a metody;
• kde se můžete setkat se zajímavými osobnostmi společenského a kulturního života;
• kde vás zaměstnavatel podporuje v osobním růstu;
• které financuje povinné vzdělávání a umožňuje bezplatnou supervizi;
• kde se můžete spolupodílet na tvorbě firemní kultury Domova;
• kde máte možnost ubytování a zajímavých benefitů z FKSP.

Náplň práce:

• komunikace s veřejností a ostatními poskytovateli sociálních služeb;
• komunikace s médii a příprava podkladů pro prezentaci DS Chodov;
• tvorba propagačních materiálů, newsletterů;
• správa webových stránek v redakčním systému, správa sociálních sítí (Facebook, Instagram, YouTube) ;
• pořizování a zpracování fotografií a videí;
• tvorba interního časopisu (sběr informací, sázení, grafická podoba, korektura)
• příprava podkladů pro zpracování projektů a grantů;
• koordinace individuálního a firemního dobrovolnictví;
• oslovování a komunikace s potencionálními sponzory a donátory.

Požadavky:

• prokazatelné zkušenosti s grafickými programy (ideálně Adobe InDesign), fotografováním a tvorbou videí;
• praxi ve správě sociálních sítí a webových stránek;
• výhodou předchozí zkušenosti s fundraisingem;
• kreativitu, samostatnost a vynikající komunikační schopnosti;
• výbornou znalost češtiny slovem i písmem.

Životopis, motivační dopis a ukázku své grafické práce zasílejte do 22. 1. 2018.

Práce na zkrácený úvazek (0,6).

Společnost
Domov pro seniory Chodov
Adresa
Donovalská 2222/31, Praha – Chodov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Grafik, Marketingová komunikace, Specialista PR, Project Manager, Event Specialist, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Domov pro seniory Chodov, Pavla Černovická