jsme společnost s největší sítí směnárenských poboček v rámci České republiky. Pro svůj další rozvoj hledáme do svých řad zaměstnance na pozici:

ÚČETNÍ - finanční účetní + mzdy

NÁPLŇ PRÁCE

* vedení účetnictví společnosti a vedení mzdového účetnictví

* zpracování a výpočet mezd zaměstnanců dle aktuální legislativy
* vystavování dokladů pro potřeby zaměstnanců (potvrzení o příjmu atd.)

* roční zúčtování daně

* zpracování účetních podkladů včetně zadání do systému

* účtování finančních operací (pokladna a bankovní výpisy)

* samostatná evidence a kontrola uzavřených smluv v návaznosti na účetnictví

* zpracování přijatých a vydaných faktur

* komunikace a příprava podkladů pro orgány státní správy

POŽADUJEME

* SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru

* znalost vedení jak podvojného účetnictví, tak vedení mzdového účetnictví

* znalost komplexní účetní agendy
* dobrá znalost daňových předpisů
* velmi dobrá orientace v oblasti účetních předpisů a výkazů
* dobrá znalost MS Office (Word, Excel)
* znalost SW ESO9 výhodou
* velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
* příjemné a profesionální vystupování
* zodpovědnost, pečlivost
* flexibilita, loajalita, týmový hráč
* ochota učit se novým věcem a postupům
* orientace v zákoníku práce a souvisejících zákonech a ve mzdové problematice

NABÍZÍME

* zaměstnání v přední a stabilní české firmě ve svém oboru
* dlouhodobou perspektivu
* odpovídající finanční ohodnocení
* HPP

* pracoviště - OLOMOUC

* plný pracovní úvazek

Společnost
TOURIST CENTRUM s.r.o.
Adresa
Švédská 414/10, Olomouc
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Mzdová účetní, Účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel