Kapatex s.r.o. velkoobchodní společnost, která se zabývá textilní reklamou a výrobou froté dárků, hledá do týmu posilu na pozici

Tiskař/Grafik

Baví vás grafika a nebojíte se techniky? Neustále se rozvíjející společnost Kapatex s.r.o., lídr na trhu s reklamním froté, hledá do svého týmu nového kolegu nebo kolegyni na pozici Správce tisku/Grafik.

Náplň práce:
✅tvorba grafických náhledů pro obchodní oddělení
✅obsluha sublimačních tiskáren a navazujícího zařízení
✅tvorba grafických náhledů pro marketingové oddělení

✅zkušenosti s obsluhou tiskařských strojů vítané
✅orientace v předtiskové přípravě
✅znalost programů Photoshop a hlavně Corel - NUTNOSTÍ
✅komunikativní znalost AJ nebo NJ

Nabízíme:
✅motivační finanční ohodnocení
✅odpovědnou a stabilní práci v přátelském kolektivu
✅hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
✅5 týdnů dovolené, firemní akce, slevy na firemní výrobky, slevy na dodavatelský textil, MultiSport karta, vzdělávací kurzy, jazykové kurzy, klouzavá pracovní doba, káva zdarma, příjemné pracovní prostředí, mobilní telefon.

Své životopisy prosím zasílejte na uvedený kontakt. Těšíme se na osobní setkání.

Společnost
KAPATEX s.r.o.
Adresa
Vážská 845/5, Praha – Čakovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Základní) nebo Němčina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Vydavatelství, tisk a polygrafie, Grafik, Tiskař
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.