V Brně jsme již od roku 2008 a za poslední 8 let jsme nejúspěšnější jihomoravskou kanceláří.
Náš tým dosahuje jak nejvyšších ročních obratů na provizích, tak i vynikající hodnocení od našich zákazníků. Působíme především na Jižní Moravě a Vysočině, hlavní sídlo je v Brně, naši makléři mohou pracovat i z domova.

RE/MAX Pro – Realitní makléř(ka) pro Brno a okolí

RE/MAX Pro – Realitní makléř(ka) pro Brno a okolí

KDO VŮBEC JSME ?

Jsme RE/MAX Pro. To znamená, že nás baví realitní obchod, bereme ho opravdu vážně a děláme ho s nadšením. V Brně jsme již od roku 2008 a za poslední 8 let jsme nejúspěšnější jihomoravskou kanceláří.

CO HLEDÁTE VY ?

Změnu? Nový impuls? Práci, kde budete pánem či paní svého času? Takovou, kde strop vašeho výdělku bude skutečně záviset na vašem výkonu a ne na tabulkách a korporátních pravidlech? Míru osobní svobody a nezávislosti, kterou si určíte sami? Pak jste u nás správně.

NASKOČTE DO ROZJETÉHO VLAKU

Využijte již nastavených a prověřených procesů, školení, systému RE/MAX. To vše pro váš rychlejší, efektivnější vstup do světa realit a budování spokojené klientely. Na spokojenosti našich klientů si totiž zakládáme a hodnocení 9,86 z 10 je toho jednoznačným důkazem. A protože se člověk realitním makléřem nerodí, ale stává, vždy se budete mít na koho obrátit. Budete zkrátka podnikat pro sebe, ale ne sami.

KOHO HLEDÁME MY ?

Jednoduše "parťáky do byznysu". Pokud rádi komunikujete s lidmi, baví vás pořád něco domlouvat, organizovat a plánovat, jste náš člověk. My vám za to slíbíme, že nezažijete nudu, stereotyp a každý měsíc stejný výdělek, i když makáte sebevíc.

Pokud jste došli až k tomuto místu, zřejmě jsme vás zaujali ☺ Ozvěte se nám, rádi vám poskytneme více informací.

CO MŮŽETE ČEKAT OD OSOBNÍ SCHŮZKY ?

Pobavíme se o životě, práci, o vašich plánech, snech a představách. Dozvíte se, jak to opravdu funguje v realitním obchodě. Určitě před vámi nebudeme stavět vzdušné zámky. Zjistíte, jak vám vzdělávání a školení RE/MAX Akademie pomohou stát se opravdovým realitním profesionálem. A samozřejmě dostanete odpovědi na všechny své otázky.

VÍCE INFORMACÍ NAJDETE NA:

www.makler-remax.cz


Informace o pozici

Společnost
RE/MAX Pro
Adresa
Blatného 1896/3, Brno – Žabovřesky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 60 000 – 120 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Prodej a obchod, Služby, Stavebnictví a reality, Account Manager, Obchodní zástupce, Obchodní ředitel/manažer, Realitní makléř, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.