V Brně jsme již od roku 2008, a od roku 2013 jsme nejúspěšnější moravskou kanceláří. Náš tým makléřů dosahuje, jak nejvyšších ročních obratů na provizích, tak i vynikajícího hodnocení od našich zákazníků. Působíme především na Jižní Moravě a Vysočině, hlavní sídlo je v Brně. Jsme RE/MAX Pro a realitní obchod nás baví. Naši práci bereme vážně a děláme ji s nadšením. V současnosti rozšiřujeme tým spolupracujících makléřů. Přidejte se do našeho týmu a staňte se profesionálem v oblasti realit.

RE/MAX Pro – Realitní makléř(ka) pro Brno a okolí

Flexibilně reagujeme na dění v ČR a přijímáme bezpečnostní opatření. Výběrové řízení stále pokračuje přes online (videocall), na všem se domluvíme telefonicky.

KDO VŮBEC JSME ?

Jsme RE/MAX Pro a realitní obchod nás baví. Naši práci bereme vážně a děláme ji s nadšením. V Brně jsme již od roku 2008 a od roku 2013 jsme nejúspěšnější jihomoravskou kanceláří.

CO HLEDÁTE VY ?

Změnu? Nový impuls? Práci, kde budete pánem či paní svého času? Takovou, kde strop vašeho výdělku bude skutečně záviset na vašem výkonu a ne na tabulkách a korporátních pravidlech? Míru osobní svobody a nezávislosti, kterou si určíte sami? Pak jste u nás správně.

NASKOČTE DO ROZJETÉHO VLAKU

Využijte již nastavených a prověřených procesů, školení, systému RE/MAX. To vše pro váš rychlejší, efektivnější vstup do světa realit a budování spokojené klientely. Na spokojenosti našich klientů si totiž zakládáme a hodnocení 9,86 z 10 je toho jednoznačným důkazem. A protože se člověk realitním makléřem nerodí, ale stává, vždy se budete mít na koho obrátit. Budete zkrátka podnikat pro sebe, ale ne sami. Přidejte se do našeho týmu a staňte se profesionálem v oblasti realit.

KOHO HLEDÁME MY ?

Jednoduše "parťáky do byznysu". Pokud rádi komunikujete s lidmi, baví vás pořád něco domlouvat, organizovat a plánovat, jste náš člověk. My vám za to slíbíme, že nezažijete nudu, stereotyp a každý měsíc stejný výdělek, i když makáte sebevíc.

Pokud jste došli až k tomuto místu, zřejmě jsme vás zaujali ☺ Ozvěte se nám, rádi vám poskytneme více informací.

CO MŮŽETE ČEKAT OD OSOBNÍ SCHŮZKY ?

Pobavíme se o životě, práci, o vašich plánech, snech a představách. Dozvíte se, jak to opravdu funguje v realitním obchodě. Určitě před vámi nebudeme stavět vzdušné zámky. Zjistíte, jak vám vzdělávání a školení RE/MAX Akademie pomohou stát se opravdovým realitním profesionálem. A samozřejmě dostanete odpovědi na všechny své otázky.

VÍCE INFORMACÍ NAJDETE NA:

www.makler-remax.cz


Informace o pozici

Společnost
RE/MAX Pro
Adresa
Blatného 1896/3, Brno – Žabovřesky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 60 000 – 120 000 Kč / měsíc
Benefity: Provize z prodeje, Manažerský motivační program, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Prodej a obchod, Služby, Stavebnictví a reality, Account Manager, Obchodní zástupce, Obchodní ředitel/manažer, Realitní makléř, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.