NORDBLANC - přední výrobce a prodejce oblečení pro sport a volný čas

NORDBLANC - Samostatná účetní / Hlavní účetní

Obchodní společnost s vlastní sítí značkových prodejen NORDBLANC přijme do svého týmu FINANČNÍ ÚČETNÍ s praxí.

Očekáváme:
- min. 3 roky prokazatelné praxe v oblasti vedení podvojného účetnictví
- SŠ/VŠ ekonomického směru
- orientace v daňových a účetních předpisech
- znalost práce na PC (MS Office)
- znalost účetního programu Helios Orange, Datec TPOMM / Connect Flow výhodou
- samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost, pečlivost
- časovou flexibilitu, ochotu učit se novým věcem

Náplň práce:
- kompletní vedení účetnictví obchodní společnosti
- evidence majetku
- sestavení roční účetní závěrky
- sestavení přiznání DPH, sil. dani, atd...
- zodpovědnost za sestavení statistických výkazů
- spolupráce s auditorem společnosti

Nabízíme:
- finanční ohodnocení odpovídající dané pozici
- zázemí stabilní společnosti
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- příjemný pracovní kolektiv
- zaškolení v začátku pracovního poměru

Předpokládaný nástup ihned.

Máte-li o nabízenou pozici zájem, zasílejte své životopisy nejpozději do 28.2.2019.
Uchazeče vybrané k pohovoru budeme kontaktovat telefonicky, či na email uvedený v životopisu.
Ostatním uchazečům děkujeme za zaslané životopisy naší společností a těšíme se na případné budoucí setkání.

Společnost
Cattleya s.r.o.
Adresa
Soběslavská 2861, Tábor
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 20 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Mzdová účetní, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné pro: tělesně postižení.

Cattleya s.r.o. síť značkových prodejen NORDBLANC, Petr Jansa
Roháčova 188/37, 13000 Praha, Česká republika