Mezinárodní společnost, která spravuje desítky asijských bister v České Republice pod obchodními značkami GUTY, NGOC HAN a Multifood hledá účetní do centrála v Ostravě - Mariánské Hory.

Požadavky
• Min. středoškolské vzdělání v oblasti ekonomie, účetnictví
• Všeobecná znalost účetních předpisů
• Alespoň 1 rok praxe na obdobné pozici
• Orientace v některém účetním programu, program POHODA výhodou
• Prokazatelná uživatelská znalost MS Office (Excel, Word, Outlook)
• Logické myšlení, preciznost
• Samostatnost, zodpovědnost
Nabídka
- Dlouhodobou spolupráci na HPP. Bezplatné stravování.
- Pravidelnou pracovní dobu PO-PÁ 8:00-17:00, 1 hodina přestávka
- Příjemné pracovní prostředí v moderní kancelářské budově
- Průběžné odborné školení na aktuální témata
- Nástup možný od 15.3.2019
- Místo práce: Ostrava - Mariánské Hory, Chemická 2093/1a

Pracovní náplň
- Kompletní vedení podvojného účetnictví přidělených firem
- Zpracování účetních dokladů
- Sestavování účetních výkazů, měsíčních reportů a ročních uzávěrek
- Komunikace s úřady a bankami
- Správa majetku a pohledávek
- Zpracování daňových přiznání a hlášení o DPH
- Zpracování a zasílání statistických výkazů

Společnost
PQT Prosperity Invest s.r.o.
Adresa
Chemická 2093/1a, Ostrava – Mariánské Hory
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 20 000 – 30 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

PQT Prosperity Invest s.r.o., Thanh Toan Nguyen
773 072 266