ÚČETNÍ

Společnost Thermont spol. s r.o. Napajedla

se zabývá prosvětlovacími systémy ve stavebnitví. Jsou to Hliníková okna, dveře nebo cel prosklené fasády, pergoly, zimní zahrady, světlíky, posuvné zasklení.

Jsme společnost, která je na našem trhu přes 20 let a děláme nejen po celé ČR, ale i v sousedních státech či Africe.

Protože neustále rozšiřujeme výrobní a montážní kapacity, hledáme do našeho kolektivu nové kolegy a to projektanty, konstruktéry či cenaře do technického oddělení.

Hledáme jak zkušené kandidáty s praxí, tak čerstvé absolventy.

Místo výkonu práce Napajedla

Náplň práce: Kompletní vedení podvojného účetnictví včetně účetních uzávěrek, zpracování DPH, KH, SH, vystavování faktur, intrastat, vedení pokladny, znalost zpracování mezd a mzdové agendy výhodou, znalost účetního programu MRP výhodou.

Požadujeme: SŠ vzdělání, dobrá znalost MS Office (především Excel a Word), samostatnost, pečlivost

Benefity: bonusy/prémie, stravenky/příspěvek na stravu, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce, nadstandardní pracovní ohodnocení, 13. plat

Typ pracovního poměru: práce na plný úvazek.

Typ pracovního vztahu: pracovní smlouva

Společnost
THERMONT spol. s r.o.
Adresa
2. května 1574, Napajedla
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Stavebnictví a reality
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel