oXyShop je česká společnost působící ve světě e-commerce již více než 10 let. oXyShopy pomáhají vytvářet trvalý obchodní úspěch v online prodeji od menších e-shopů až po největší hráče na trhu. Náš tým sídlí v Brně a tvoří ho stovka odborníků na internetové podnikání, kteří neustále přizpůsobují e-shopy nejnovějším trendům. Staň se profíkem na e-shopy a dělej, co tě baví!

Specialista e-mail marketingu

Na oXyShopech podnikají stovky e-shoperů. Denně řeší, jak svůj -shop a své zboží dostat do povědomí těch správných zákazníků. Přidej se k nám: Budeš e-shoperům pomáhat hledat cesty, jak zvýšit obrat a podpořit jejich značku.

Co tě u nás čeká?

 • V prvním roce dostaneš příležitost spravovat chytré e-mailové kampaně, vymýšlet reklamní strategii pro klienty a pomáhat e-shopům našich zákazníků vydělávat.
 • Budeš spolupracovat v týmu kolegů, kde se každý zaměřuje na jinou specializaci. Budeš spolupracovat i s dalšími členy týmu oXyShopu - především projektovými manažery a vývojáři.
 • Časem se budeš hlavně věnovat našim e-shoperům - jak stávajícím, tak těm novým. Pro každého vytvoříš správnou strategii, kterou budeš pomocí interních i externích sil naplňovat.
 • Budeš si hlídat cíle, rozpočet, termíny i kvality výstupů. O schopnosti organizace své vlastní práce není třeba ani psát.

Co na pozici potřebuješ?

 • Uvítáme, pokud nám nabídneš hlubší ponor do správy chytrého e-mail marketingu (Ecomail, Mailchimp, Silverpop, Marketing Cloud). V tomto oboru se u nás můžeš dále rozvíjet a zároveň se můžeš podívat i na další možnosti, jak podpořit e-shop. To abys neupadl do rutiny.
 • Určitě budeš potřebovat zkušenosti s realizací e-mail marketingových kampaní pro zákazníky (alespoň 2 roky), chuť vylepšovat i relativně fungující kampaně.
 • Potřebuješ vědět, co se skrývá za zkratkami jako SEO, PPC, PLA, …, termíny jako see/think/do/care, meta Tagy, UTM parametry, wireframy
 • Chuť věci řešit, chuť komunikovat. Nebát se zvednout telefon a aktivně konat.
 • Nadšení, pozitivní přístup. Chuť učit se, rozvíjet se a předávat nové znalosti ostatním.
 • Výhodou je, pokud máš Google AdWords nebo Facebook Ad certifikáty.

Důležité upozornění: Hledáme člověka, který na sobě chce pracovat a nespokojí se s ničím jiným než spokojeností zákazníka a super výsledky.

Co u nás získáš?

 • Práci ve skvělém týmu se skvělými lidmi. Nejsme nosiči vody a máme za sebou výsledky.
 • Možnost budovat kvalitnější produkt a zavádět věci, které dávají smysl.
 • Motivující spolupráci kolegů napříč profesemi – analytici, obchodníci, vývojáři back-endu i front-endu.
 • Vstřícné prostředí české společnosti, procesy i postupy vytváříme společně tak, aby dávaly smysl.
 • Prostor pro seberealizaci a růst v rámci na pestrého portfolia oXy projektů v e-commerce.

Jak budeš pracovat?

 • Zákazníci se většinou hlásí sami z řad našich e-shoperů. Se zákazníkem si ujasníte konkrétní podporu e-shopu a online marketingové kampaně, které zvýrazní silné stránky e-shopu. Běžně se zaměřujeme na obchodní záměr klienta, strukturu e-shopu, SEO nastavení, e-mail marketing, sociální sítě, PPC, návrhy mediálních strategií a budování značky klienta.
 • Spolupráci budeš samostatně vést a organizovat - s ohledem na termíny, rozpočet, možnosti zapojení dalších kolegů nebo externích spolupracovníků.
 • Svým přístupem budeš aktivně rozvíjet spolupráci se zákazníkem, získávat jeho důvěru a spolupráci postupně převádět z roviny dodavatelské na partnerskou.
 • Budeš sledovat dění v e-commerce, aplikovat je na projekty, které vedeš. Odborné znalosti můžeš sdílet také na školeních, které v oXy pořádáme pro provozovatele oXyShopu i zainteresovanou veřejnost.
 • Budeš úzce spolupracovat s projektovými manažery, obchodním oddělením i oddělením, které oXyShopy vyvíjí. Budeš navrhovat změny ve vlastnostech oXyShopu jako takového i služeb, které nabízí naše společnost zákazníkům.

Jak vypadá pracovní den v oXyShopu: Bližší informace o pracovních podmínkách, prostředí a benefitech najdeš na www.oxyshop.cz/pracovni-den-v-oxyshopu

Zaujala tě naše nabídka?

Prosím pošli nám své CV a motivační dopis. Těšíme se na osobní setkání.

PS: Tvé osobní údaje jsou u nás v bezpečí a pokud se společně nedomluvíme jinak, budeme je používat pouze po dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici.


Informace o pozici

Společnost
oXy Online s.r.o.
Adresa
Londýnské náměstí 881/6, Brno – Štýřice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Marketing, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

oXy Online s.r.o., Monika Křenková