Barton Consulting je specializovanou agenturou zaměřenou na vyhledávání IT a finančních odborníků pro klienty z řad prestižních českých i zahraničních společností. Poskytujeme profesionální služby v oblasti recruitmentu a executive search založené na dlouholetých zkušenostech se zprostředkováním zaměstnání na manažerské i úzce specializované pozice.

Za více než deset let jsme našli nové zaměstnání stovkám odborníků.

V této chvíli aktuálně poptáváme následující pozici:

iOS Developer

Pro našeho klienta, stabilní technologickou a konzultační společnost, hledáme kandidáta na pozici iOS Developera do oddělení portálů a mobilních řešení.

Co vás čeká

• Vývoj mobilních aplikací na platformě iOS.
• Podílení se na zakázkovém vývoji programů pro mobilní zařízení.
• Spolupráce při návrhu UI & UX aplikace.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

• Prokazatelnou zkušenost s iOS vývojem.
• Znalost dílčích komponent iOS platformy.
• Přehled na trhu mobilních technologií.
• Základy SQL jazyka.
• Znalost verzovacích systému Git, SVN.
• Logické, matematické uvažování.
• Máš dobré komunikační dovednosti.

Co vám můžeme nabídnout

• Práci v dynamickém a příjemném kolektivu
• Spolupráce na zajímavých projektech pro zákazníky především z finančního sektoru
• Možnost seberealizace a profesního růstu
• Možnost odborného vzdělávání a dalšího školení
• Nadstandardní zaměstnanecké výhody

Společnost
BARTON Consulting s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 65 000 – 75 000 Kč / měsíc
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.