ŽALUZIE NEVA s.r.o. je přední český výrobce venkovních žaluzií se sídlem v Prostějově. Jsme exportně orientovaná firma, která více jak 85% výrobků dodává montážním firmám do více než 40 zemí po celém světě. Nabízíme jen vysoce kvalitní výrobky a je pro nás typický individuální přístup k zákazníkům, týmová spolupráce, otevřená komunikace, slušnost, spolehlivost, schopnost řešit nestandardní situace a dodržování daného slova. Vedení společnosti podporuje zvyšování vzdělání a vědomostí svých loajálních zaměstnanců v příjemném pracovním prostředí a umožní jim podílet se aktivně na vývoji a budování firmy. Neustále se rozvíjíme a rosteme, proto do našeho marketingového týmu hledáme vhodného uchazeče na pozici:

GRAFIK/GRAFIČKA

Co budete dělat?

- Vytvářet a aktualizovat designové i technické katalogy

- Vybírat vhodné fotografie z databází nebo se podílet na tvorbě vlastních

- Připravovat tiskoviny a marketingové materiály pro reklamní i interní účely

- Podílet se na tvorbě a udržování firemního stylu a budování identity značky

- Tvorba bannerů, retuše, ceníky, … prostě trocha rutiny

Co od Vás potřebujeme?

- Perfektní znalost produktů Adobe (zejména Photoshop, Illustrator a InDesign)

- Kreativitu, invenci, vlastní nápady, samostatnost

- Alespoň základy angličtiny, další jazyk výhodou

- Pozitivní přístup a vysokou organizovanost práce

- Zkušenosti s focením nebo prací s videem výhodou

Co za to nabízíme?

- Samostatnou a zodpovědnou práci ve stabilní firmě

- Přátelský kolektiv

- Flexibilní pracovní dobu

- Možnost individuální formy spolupráce nebo zkráceného úvazku

- Různorodé a nerutinní úkoly

- Zajímavé platové ohodnocení dle zkušeností a schopností

- Po roce příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění 5400 Kč ročně

- 5 dní volna navíc

- Příspěvek na volnočasové aktivity a další výhody

- Možnosti vzdělávání, odborné kurzy, jazykové kurzy apod.

- Pracoviště v Kralicích na Hané (Prostějov)

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím svůj životopis spolu s průvodním motivačním dopisem a ukázkou Vašich prací.

Odpovědí na tento inzerát dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů.

Společnost
ŽALUZIE NEVA s.r.o.
Adresa
Háj 370, Kralice na Hané
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Grafik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné pro: tělesně postižení, vozíčkáři.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.