EKOL, spol. s r.o. je flexibilní, rychle se rozvíjející česká společnost založená v roce 1991, která je v současné době respektovaným evropským výrobcem a dodavatelem zařízení na výrobu tepla a elektrické energie.
Po vstupu strategického partnera Shaangu rozšířila své oblasti dodávek parních a spalovacích turbín, kotlů a energetických celků vedle států Evropy a severní Afriky také na ekonomicky významný trh Číny.

Vedoucí skupiny konstrukce

VEDOUCÍ SKUPINY KONSTRUKTÉRŮ

Náplň práce:

- řízení týmu pracovníků konstrukce

- stanovení a kontrola úkolů sortimentního plánování prací

- tvorba návrhů a revizí výkresů

- úzká spolupráce s oddělením výroby a oddělením vývoje

- schvalování konstrukční a technickou dokumentaci parních a spalovacích turbín

- odpovědnost za plnění stanovených termínů

Požadujeme:

- SŠ nebo VŠ nejlépe obor strojní

- zkušenosti z oblasti konstrukce

- prokazatelné zkušenosti s vedením týmu pracovního kolektivu

- řidičský průkaz sk. B

- práce s návrhovým konstrukčním 2D a 3D programem (např. SolidWorks)

- znalost anglického jazyka

Nabízíme

- jazykové kurzy, školení

- pružná pracovní doba

- 5 týdnů dovolené

- příspěvek na penzijní a životní pojištění

- příspěvek na stravování

Společnost
EKOL, spol. s r.o.
Adresa
Brno
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost studijního volna
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Strojírenství, Výroba a průmysl, Project Manager, Projektant, Strojní inženýr, Technik ve strojírenství, Technolog ve strojírenství, Konstruktér
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

EKOL, spol. s r.o., Irena Nejedlá