Co vás čeká

Pozice ortodontické asistentky/recepční nabízí zajímavou práci s lidmi, zahrnuje administrativní činnost, objednávání pacientů a časovou organizaci praxe.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Požadujeme min. středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou, komunikativnost, příjemné vystupování, vysoké pracovní nasazení, pečlivost, samostatnost, práce na PC, český jazyk (slovenština), polský jazyk slovem i písmem, angličtina.

Výhodou bude, pokud budete umět

Ukončený kurz zubní instrumentářky výhodou.

Co vám můžeme nabídnout

Nabízíme práci na plný úvazek v příjemném pracovním prostředí a přátelském kolektivu, podporu v dalším vzdělávání a možnost učit se novým věcem.

Společnost
ARAGMA s.r.o.
Adresa
Třinec – Oldřichovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Polština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Asistentka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

ARAGMA s.r.o., MUDr. Agata Mohammad
+420 775 306 338