Naši zákazníci jsou velké, střední i malé výrobní podniky z různých průmyslových oborů (např. potravinářství, průmyslová výroba včetně elektrotechniky, výroba léků a medical devices atd.), nebo společnosti zabývající se poskytováním služeb.

Klienti od nás očekávají servisní služby odpovídající jejich vysokým nárokům na kvalitu a spolehlivost dodávek. Námi poskytovaný servis musí v mnoha případech splňovat velmi specifické požadavky související se náročnou specializací zákazníků.

Plant Finance / účetní

Náplň práce:

Vaší pracovní náplní bude provádění podpůrných činností spojených s finančními operacemi závodu, jako například:

- analýza korporátních účetních výkazů

- podpora finančního plánování

- kontrola pohledávek a závazků (upomínky, vymáhání)

- skladová administrativa (příjemky, výdejky, inventarizace)

- administrativa investičního majetku vč.inventarizace

- podklady pro mzdy (pracovní smlouvy, docházka)

- vykazování klíčových ukazatelů výkonnosti provozu

- vedení pokladny

Požadujeme:

Zájem a schopnost průběžného získávání znalostí a zvyšování odborné úrovně v oblastech souvisejících s obsahem práce. Již při nástupu je očekávána motivace, schopnost efektivní organizace vlastní práce a dobrá spolupráce v rámci širšího kolektivu. Příjemný projev písemný i ústní, schopnost dobré a vstřícné komunikace. Nutností je AJ na komunikativní úrovni a rovněž znalost práce na PC vč. MS office. Z odborných znalostí předpokládáme orientaci v účetních výkazech a zkušenost s provozními procesy.

Nabízíme:

Zajímavou práci v přátelské pracovní prostředí.

Adekvátní platové ohodnocení s možností přizpůsobení pracovní doby osobním potřebám

5 týdnů dovolené, stravenky.

Stabilní firmu s dobrým finančním zázemím a výbornou reputací na trhu.

Firemní i společenské aktivity.

Společnost
ELIS Textil Servis s.r.o.
Adresa
Československé armády 352, Slavkov u Brna
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Čeština (Výborná)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel