Co vás čeká

Máte obchod v krvi a chcete se pohybovat v oboru s velkou budoucností? Hledáme nadané obchodníky, které s radostí zaškolíme v oblasti kryptoměn. Budete komunikovat s potenciálními investory, které budete v dalších fázích i spravovat. Nabízet budete kryptoměnu s potenciálem stát se jedním z TOP 10 krypto projektů na světě. Kryptoměnu, za kterou stojí největší hráči a společnosti z celého světa. Učit se budete od těch nejlepších a komunikovat s lidmi z finačně-technologického sektoru.

Čekají na Vás moderní kanceláře v centru města nebo v Karlíně, skvělý obchodní tým, poradci z celého světa a nejmodernější technologie připravené jen pro Vás.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Znalost a zkušenost ze světa obchodu nutností. Pokud máte znalosti i ze světa investic, máte náskok. Požadujeme proaktivní přístup a nadšení pro moderní technologie.

Co vám můžeme nabídnout

Zajímavou práci ve společnosti, která míří mezi největší hráče ze světa kryptoměn. Kolektiv profesionálů z oboru, podporu poradců z celého světa a skvělého a zkušeného šéfa.

Společnost
Platon Finance, s. r. o.
Adresa
Pernerova 676/51, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Čeština (Výborná)
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Platon Finance, s. r. o., Vanda Koromházová
+420 604 577 802
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.