Jsme psychiatrické a psychoterapeutické ambulatorium s více než dvacetiletou historií, v samém srdci Curychu. Náš tým je mezinárodní, pacientům poskytujeme odbornou ambulantní péči ve více než dvanácti evropských jazycích a také ve znakové řeči.

Hledáme kolegy a kolegyně otevřené mysli a lehce dobrodružné povahy, kteří vládnou německým jazykem. Každý další cizí jazyk je výhodou. Atestace v oboru psychiatrie je vítána, není v však nutnou podmínkou.

Nutnou podmínkou je ochota žít a pracovat ve Švýcarsku, ambulantní praxe alespoň půl roku včetně psychoterapeutické zkušenosti, schopnost rutinní práce s pacientem alespoň v německém jazyce a vysoká míra psychické odolnosti (práce v kontextu jiné kultury a způsobem odlišujícím se od terapeutické a komunikační praxe v ČR). Respekt vůči profesním autoritám a nadřízeným, schopnost sebereflexe a rychlé autokorekce jsou samozřejmostí.

Nabízíme plnou administrativní podporu při získávání povolení k pobytu, verifikaci odborné dokumentace a registraci u švýcarské lékařské komory. Dále nabízíme vlastní ubytovací kapacity v dosahu pracoviště, přátelské zázemí rodinné firmy, pružnou pracovní dobu a finanční ohodnocení odpovídající švýcarským poměrům.


Informace o pozici

Společnost
Psychcentral
Adresa
Curych, Švýcarsko
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Němčina (Pokročilá)
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Psychiatr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice vhodná pro důchodce.


Psychcentral, Adéla Čillíková
+41 754 144 213
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.